Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért él az a köztudatba,...

Miért él az a köztudatba, hogy a biztonsági őrök bunkók?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallani és tudtommal az őrző-védő cégek elég nagy hangsúlyt fektetnek a protokollra.
2011. aug. 27. 22:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
95%

Barátnőm is pont a DM-ről mesélte, hogy síkosítót vett épp, és ott lihegett a nyakában az őr. Osdafordult, és megkérdezte: Ön szerint ez jó lenne? Vagy válasszam inkább az ízesítettet? :D

Zavarában meg se tudott szólalni az őr, csak elsomfordált :D

2011. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, így kell csinálni :D meg hangosan megkérdezni mire való ez a vibrációs gyűrű és egyebek :D
2011. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 Hailey13 ***** válasza:
93%

szerintem nem mindenhol, sok helyen kifejezetten szimpatikusak.:)

DE muszáj felhoznom a DM témát nekem is. annyira idegesít amikor elindulok valamerre, és komolyan, legkevésbé nem zavartatja magát a csávó, lassú cammogó léptekkel jön. öt perc eltelik, szétnézek mondom hol van, hát persze hogy csak a feje látszott az egyik sor mögül és engem bámult, aztán gyorsan elfordult. gratulálok. mindig megfogadom hogy nem fog zavarni, a munkáját végzi én meg nem lopok, de irritáló:D

15 éves vagyok,máskor meg körömlakkot néztem magamnak, erre szól a biztonsági őr (természetesen dm-ben) hogy ez nekem való? hát anyám hol van?

annyira lesokkolt nem is szóltam vissza, hebegtem összevissza mint a hülye, aztán kimentem. de értitek, én a vásárló..:D nem mindegy neki hogy ki mit vesz, amíg VAN AKI VESZ?

de végülis csak a munkájukat végzik. egyébként meg a mocskos aljanép miatt szívunk, mi, normális emberek..

2011. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 anonim ***** válasza:
94%

Épp a sminkek közül válogattam a bolond-ballagásra, odajön a biztonság őr és megkérdezi: Mondd, téged meg hogy nevelt az anyád?Ilyen fiatalon sminkelni!

Ez durva volt. Tarthatná a száját. Azelőtt egy fél évvel halt meg az anyukám. Felkaptam a sminket és kivonultam onnan.

2011. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti ruhaüzletekben félig kisebbségi, 8 általánossal rendelkező megbízhatatlan biztonságiőr, az egyik ismertebb cégtől. A párom országos nagy haverja volt :)
2011. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó durva -.- Főleg, hogy nem csak magadnak vehetsz sminket.
2011. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/114 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mi bajotok van a biztonsági őrökkel. Ha bemész egy boltba, naná h figyel téged, az a dolga. egy áruházban dolgozom, kb 8-10 biztonságis kolléga dolgozik nálunk, mind jófejek, műszak elején-végén ők engednek bennünket ki-be, náluk van a jelenléti ív is szóval napi szinten kapcsolatban vagyok velük. Kedvesek, rendesek, tök jól eldumálgatok velük mindig. Ha vásárló esetleg tőlük kér segítséget akkor igyekeznek segíteni, vagy hozzák őket hozzánk, hogy ez vagy az hol van segítsünk mi nekik. Néha 1-2-vel ebédeltem is már egyszerre, beszélgettünk közben, ugyanolyan emberek mint bárki más. De sokszor 12 óráznak, fáradtak stb, előfordul hogy nem telik az életkedvükből kedvesen mosolyogni az arrajáróra. Ne általánosítsunk tehát, elismerem van bunkó biztonságiőr, de láttam már bunkó postást, orvost, tanárt, buszsofőrt, ügyvédet is, mégse mondom hogy mind az.
2011. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljen, az nem érdekel. De amikor követ és szúrós szemmel azt nézi, hogy én hogyan válogatok 1 méterről! Nah az már túlzás!
2011. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 anonim válasza:
84%

nem feltétlen bunkók, inkább gyökerek

Balatonon hülyére szivattuk őket

2011. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/114 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak bunkó biztonsági őrrel találkoztam ezt komolyan mondom,oda mindenkit felvesznek,kockákat számolgatni márha tud olyat:) meg nézni ki bambán a fejből sok ész nem kell nagyon.
2011. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!