Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért él az a köztudatba,...

Miért él az a köztudatba, hogy a biztonsági őrök bunkók?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallani és tudtommal az őrző-védő cégek elég nagy hangsúlyt fektetnek a protokollra.
2011. aug. 27. 22:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/114 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a DM-be betanítja őket a főnök, hogy azokat figyeljék, akik sokat válogatnak kis tárgyakat, mert azokat a legkönnyebb zsebre tenni. Mi nők meg pont azt szeretjük csinálni, a sok apró smink cuccot válogatni.
2011. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/114 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem az intim részlegbe, egy férfi biztonsági őr pedig egyenesen belemászott a képembe. Nagyon idegesítő volt, úgyhogy válogatás helyett felkaptam egyet és mentem is. De az meg jött utánam! Azóta se megyek oda. Ez is a DM-ben volt.
2011. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/114 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért messziről elkerülöm a DM-t, a Rossman-ba járok, én csudajó idős bácsi a biztonsági őr. Mindig köszön, de figyeli a vásárlokat teljesen normális távolságba, nem zavaróan.
2011. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/114 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor elkezdem olvasni a síkosítót és rámosolygok.

Úgyis hamarabb zavarba jön nálam, bírom a strapát :)

2011. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/114 anonim ***** válasza:
93%
ez pont olyan hogy "Miért él a köztudatba, hogy a kamionosok bunkók?"
2011. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/114 anonim ***** válasza:
90%

A kamionosról azért ez erős túlzás.

Nem mondom néha nálam is betelik a pohár amikor fütyülnek, bár ez inkább ember, mintsem foglalkozásfüggő, de azért bunkónak egyáltalán nem mondanám őket. A legtöbbjük humoros, férfias férfi. Ezért is csak néha bosszant fel a fütyülés :D

2011. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/114 anonim ***** válasza:
88%

Mert általában tényleg bunkók. aluliskolázott, hatalommal felvértezett bunkók.

Egyszer barátommal METRO újságos rikítósárga egyenruhában bementünk az Intersparba. Vásároltunk 1-2 kaját a meló előtt.

Végig ott loholt mögöttünk egy őr, már a bejárattól kezdve. Rohadtul zavart de mindegy nem foglalkoztam vele. Elmentünk fizetni, kapu volt, nem csipogott. elpakolok, erre 3-an (!) odalépnek hozzánk hogy leszünk szívesek velünk fáradni.

Nézek mint borjú az újkapura, mondtam neki, h mégis mi a probléma? Azt ő majd megmondja az irodában ne kérdezősködjek, menjek.

persze a többi vásárló szeméből lesütött a "na megint megfogtak egy tolvajt" nézés.

Mondtam hogy nem megyek vele, ha gyanusít valamivel bátran mondja meg, és kutasson át.

Erre elkezdett ordítani, hogy nekem el kell mennem vele az irodába és ne pofázzak menek.

Annál jobban nem mentem. Mondtam mondja meg mi a problémája, mivel gyausít miért követett minket.

Szó szót követett, aztán valószínűleg nem talált rajtunk fogást, mondta pakoljam ki a táskám, meg a zsebeimet. megmutattam neki, természetesen nem votl benne semmi.

Nem árulta el mivel gyanusítottak, miért akartak minket bekísérni. Gondolom 1-1 apróbb elkapott pillanatban becsúsztatnak 1 rágót vagy valamit a táskába, és máris megvan a nagy leleplezés.

Velem nem találtak emberükre....



De pl. a tescoban is nálunk van önkiszolgáló kassza. Tök modern, meg olyan európainak érzi magát az ember: Odamész beteszed a kosarat, magadnak lepittyengeted, bankkártyával fizetsz hazamész.

10 évvel ezelőtt Angliában láttam iylet már akkor vágyakoztam milyen lenne ha nálunk is lenne.

Ezt az idillt is a jó magyaros biztonsági őr töri meg: kívülről 1 állandóan ott ólaálkosik, el sem mozdul onnan. Belül vane gy tescós, ő inkább segítő, de gondolom figyel ő is. Meg 1 másik őr folyton bejárkál tesz bent egy kört, közben jó alaposan megvizslat mit csinálsz. Annyira gusztustalan. A múltkor vettem egy üveg piát, miután lehúztam, szóltam a segítőnek, hogy kérem majd vegye le róla a csipogót, erre: Jó majd ha kifizette....

ezt sem értem miért, a pénztárnál is leszedik a blokkoláskor azonnal a csipogót, és oda is adja a csomagolóasztalra mielőtt fizetnél.


Tehát szumma: utálom a mindenki lop elvet, és az őrök sajna ezt követik többnyire...

2011. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/114 anonim ***** válasza:
100%

Én ahány DM-be, douglassba jártam minden ellenőr engem/minket követett :D PEdig szerintem nincs bűnöző arcom. És elég kellemetlen tud lenni.:D

Amúgy nem gondolom, hogy mind bunkó :D

2011. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/114 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek Dm-ben vásárolni, napi szinten járok oda. Soha nem volt gondom a biztonsági őrrel, kedves, nem mászik rá az emberre, és speciel nekem köszönni is szokott. Igaz, mindig ugyanabban az üzletükben vásárolok.
2011. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/114 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most már tudom, miért olyan kihalt mindig a DM.Amúgy a DM-es biztonsági őrök tényleg kifejezetten idegesítőek .Bár lehet, azért olyan feltűnő a jelenlétük, mert csak ők vannak az üzletben...
2011. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!