Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért él az a köztudatba,...

Miért él az a köztudatba, hogy a biztonsági őrök bunkók?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallani és tudtommal az őrző-védő cégek elég nagy hangsúlyt fektetnek a protokollra.
2011. aug. 27. 22:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/114 anonim ***** válasza:
71%

" Amikor a 9. napi 16 órázás után sem engedik pihenni az embert, és tollat vág a kezébe, hogy végre tudjon pihenni. Vagy a másikat mentő viszi el két hét után, mert olyan hólyag nőtt a lábára, hogy már állni sem bírt, így megértem a mogorvaságot. "

Nem muszáj ám ennek állni tudod kedves utolsó? Lehet olyan helyre is menni ahol kevésbé kell érintkezni az emberekkel. A vásárlók arról nem tehetnek hogy a te párodnak ilyen meg olyan kínja van. Viselkedjen normálisan. Nem kell segget nyalni csak emberi hangon kéne megszólalni és viselkedni. Ennyi a történet.

2011. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/114 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell segget nyalni csak emberi hangon kéne megszólalni és viselkedni. Ennyi a történet.


szerencsére az én párom nem nyalt segget, ezért sem dolgozik már ott. De amikor pl. az öcsém esetében nincs más lehetőség, gyerek miatt megy rengeteget, hol éjjel, hol nappal, így örül, hogy ha sz.r is, de biztos állás. és hidd el, nekik sem élvezetes egész nap ezt csinálni. nyilván marha könnyű úgy mondani, hogy nem azt csinálod, és ne is kerülj olyan helyzetbe, hogy kényszerből ezt kelljen dolgoznod. és tudod, én pénztáros voltam, egész nap mosolyog az ember, engem szerettek is. De amikor mondjuk este 11-kor üvölt velem, hogy szop.k fa.t, mert be merem zárni a pénztárt 2 óra túlóra után, akkor én is visszaszóltam. És előtte kértem, hogy ne álljon be, mert zárok. Őt nem érdekli. Tudod mit? az ilyen parasztokkal nem is lehet másképp beszélni... többet nem tudok hozzá szólni...

2011. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/114 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el a legtöbb állás nem álommunka, mégis megcsináljuk. Nem tudom miért kell rínyálni, hogy jaj szegények mennyit dolgoznak. Váltsanak, ha nem tetszik. Ha nincs más, akkor meg viseljék el, ennyi.
2011. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/114 anonim ***** válasza:
85%

Végigolvastam a hozzászólásokat.

Csak nőket és csak férfi biztonsági őrök zaklatnak.

Kanosak ti meg csinosak. Min csodálkozunk?

Amúgy én is elpoénkodnám ilyen "ÁÁhh ma nincs kedvem lopni..." dumával.

2011. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/114 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondok, a DMre panaszkodókhoz én is hozzá tudok csatlakozni.

Már komolyan elgondolkodtam, hogy ott direkt erre tanítják be őket...

2011. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/114 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén a DM-es őrökre tudok rosszat mondani. DM-ben vásárolt parfüm és kézfertőtlenítő volt a táskámban, délelőtt vásároltam. Blokkal bemenetkor megkerestem az őrt, hogy azt ma délelőtt vettem, ugyan itt, hogy nézze meg nyugodtan. És elkezdett engem kérdőre vonni,hogy most jöttem lopni parfümöt? Mert most megmutatom neki, és ki meg majd 2 parfümmel megyek. És magyarázott, hogy miért nem tudtam elintézni egyszerre mindent, hogy ő ne velem foglalkozzon. Alárírta a blokkomat, én elpakoltam a cuccaim, bezártam a táskám. Összesen egy csomag papírzsebkendőért és fogkeféért mentem be, meg egy kis ásványvizet vettem még. Fizetés után léptem volna ki a boltból és jött utánam, hogy pakoljam ki a táskám, mert ő ellenőrizni szeretné, hogy loptam-e. Baromira megalázónak éreztem, átnézte a táskámat,és elkezdte a parfümöt nézegetni, hogy tuti az van-e benne, nem cseréltem-e ki valami másra, vagy tettem a dobozába mást is még. Azóta DM közelébe sem megyek, nekem ez nem hiányzik..
2011. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/114 anonim ***** válasza:
67%

Az én párom biztonsági őr egy magán kórházban. Általában azt mondják, hogy kedves az oda érkezőkkel. De ha kicsit morcosabb napja van ő is oda oda szólogat amiért azonnal szólnak neki. Én soha nem tapasztaltam.


17/L

2011. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/114 anonim ***** válasza:
40%
marha könnyű. váltson, ha nem tetszik... persze, mintha az egyszerű lenne, nyilván hobbiból dolgoznak 16 órát 430 forintért... a másik, hogy el is viselik, ezek szerint téged is...
2011. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/114 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem hogy a DM-be miért bunkó szinte az összes biztonsági őr.

Én tavaly karácsonykor voltam utoljára a DM-be többet oda be nem teszem a lábam. Az történt Hogy édesanyámnak akartam venni parfümöt meg valami sminket amit szeret. Parfümöknél nézegetek, leveszek egyet nézem olvasom. Odajön a biztonsági őr aki eddig is követett majd megszólal : "jó termék ugye? csak kár h nincs rá pénzed mi?" Nah köpni nyelni nem tudtam. Hogy képzeli ezt? Volt még a kosaramba néhány dolog ( női dolgok hogy így mondjam:) ) válogatok, már csak 1 dolgot akartam venni. Erre jön még 1 biztonsági őr, és elkezd turkálni a kosaramban (DM-es kosár, tehát nem az enyém amit otthonról hozok) meg hogy mivel mit akarok kezdeni és hogy reméli nem dugtam semmit a zsebembe.

Erre besokalltam, letettem a kosarat a földre, majd hangosan mondtam : Ha annyira fontos ez magának akkor tartsa meg !!! Majd kiviharoztam az üzletből....Az volt az utolsó alkalom hogy DM-be vásároltam.

De rengeteg ismerősömtől is hallottam hogy a DM-be ritka bunkók az őrök, belemásznak más intimszférájába, nyakba lehelnek stb, és az ismerőseim többsége más városokban lakik.


A biztonsági őrök egyszerűen nem fogják fel, hogy nekik nincs annyi "hatalmuk" mint egy rendőrnek....


Mellesleg amíg utánam koslatott, 100-szor kirabolhatták volna az üzletet....láthatóan őt ez nem zavarná

2011. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/114 anonim ***** válasza:
32%
Ti hova jártok dm-be. Velem még soha nem történt ilyen, mindig kedvesen köszönnek, ha kérdezek eligazítanak.
2011. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!