Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha Isten parancsolná, megölnéd...

Ha Isten parancsolná, megölnéd a szomszéd gyerekét?

Figyelt kérdés

A bibliában számos parancs van a mészárlásra.

Még a csecsszopót is kiirtják.

Tudom, bűnösök voltak, sőt figyelmeztetve lettek.

Ha most parancsolná?

mit tennél?

Ha más tenné, helyeselnéd?



2012. nov. 29. 03:06
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/148 anonim ***** válasza:
17%
Én azokat gyilkolnám, akik Isten nevében gyerekeket ölnek meg. Ti a Sátán emberei vagytok, nem Istené. Undorodom ezektől az álkeresztény hulladékoktól. Kérlek, csak ti ne szaporodjatok! A kereszténység szégyenei vagytok ti, nektek hála utálja ezt a vallást annyi ember.
2014. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/148 anonim ***** válasza:
Primitív kérdés... Isten nem ítélkezik,gyermekei felett! Csak hadja, hogy saját magad dönts az életedben! Ha ezt hallanám, az csak is a Sátán műve lehetne! Mert ő a gonoszság magja! Az alakváltó ravasz kígyó, ki istennek képzeli magát, s a helyére akar lépni! Nem lenne kérdés, hogy ez a Sátán műve lenne!
2016. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/148 anonim ***** válasza:
Kettővel, feljebb lévő! Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess!A sátán gonosz,de mindenkinek saját magával kell előbb megküzdenie!
2016. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/148 anonim ***** válasza:
Megint utóbbi vagyok! ... ne hagyd, hogy megkísértsen a Sátán, az a célja, hogy azt hidd Isten ítélkezik! Ha ebben a hitben maradsz, vagy bosszút forralsz,Tudatlanul is a Sátánt szolgálod vele! Ez az ő legravaszabb trükje, az embert emberre uszítja! "Ő" az "egység" szétbontója, maga a "kétség"!A félelem ura!
2016. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/148 anonim ***** válasza:
Csak annyit akartam még ezzel üzenni a többieknek! Mind ahányan,testvérek vagyunk! Sajnos a jó,és a gonosz is testvérek!Mint sötétség és fény,nincs,nem létezik egyik oldal sem,egymás nélkül!
2016. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/148 anonim ***** válasza:
55%

Isten már nem olyan hirtelen haragú, mint régen. Tessék művelődni:

https://www.youtube.com/watch?v=Hrpingr_azI

2016. febr. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/148 anonim ***** válasza:
Vicces jó film,de azért ez túlzás ... :D
2016. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/148 anonim válasza:
Ha Isten ilyeneket parancsolna, te már rég nem élnél!!!
2020. dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!