Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg elvehetik a jogsimat,...

Tényleg elvehetik a jogsimat, vagy milyen büntetésre számíthatok hogyha történt egy koccanás és nem ismerem el a hibámat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete történt. Ételfutárként dolgoztam céges autóval aznap. Satuzott előttem egy audis én pedig nem tudtam teljesen megállni és kb 20-al neki gurultam. Egyik autón sem látszik semmi sérülés. A festék jött le kicsit az audi lökhárítójáról. 18 éves fiú volt az audival. Nem hívtunk rendőrt. Betétlap stb semmi. Egyikünk sem ismerte el a hibát. Kiszálltunk megnéztük az autókat aztán mind2en tovább mentünk. Valahonnan megtudta a számomat. Még aznap jópárszor felhívott és rendesen megfenyegetett. Állítólag már volt a rendőrségen és felvették az adataimat a rendőrök. Én letiltottam az ő telefonszámat de errefel hívott másik számról. Lefotózta az elejét a suzukinak amivel voltam rendszámmal mintha én mentem volna neki. De ez már az eset után félreállva egy buszmegállóban. Hogyan tudnám megúszni ezt az ügyet hogyha semmit sem csináltam? Semmi bizonyítéka nincs ellenem, egyedül 1 fotó a zöld suzuki elejéről a rendszámmal amin lehet hogy én is látszódok valamennyire. Azóta kiderült hogy az étterem ahol futárként dolgoztam aznap a főnök lányának az osztálytársa a 18 éves audid fiú. Segítsetek légyszi! Bizonyíték hiányában mit tud csinálni a srác?Bármire kíváncsiak vagytok mindent szívesen leírok még amit tudok.

2021. aug. 14. 23:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/186 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tud tenni utólag, ha nincs a kezében papír vagy nem jött ki a rendőr. Viszont ha fenyeget, akkor mondd meg neki, hogy rögzítetted a beszélgetést és ha nem hagyja abba, feljelented zaklatásért. Utána kussolni fog.
2021. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/186 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszokat! Nem mondom meg neki de hogyha valaha is még hívni fog már az összes beszélgetést fel fogom venni. Erre már énis gondoltam. Szóval akkor semmit sem tud tenni? Ha kamera látta akkor se?
2021. aug. 15. 23:02
 23/186 A kérdező kommentje:
#20 dehogy kérdezem én meg a biztosítót hogy kiállíthatom e a betétlapot! Hol élsz te? Dehogy fogok még én ajánlatot tenni neki hogy rendezném a kárát mivel én semennyire sem vagyok hibás az esetben
2021. aug. 15. 23:13
 24/186 A kérdező kommentje:
Egyébként még a főnököm vagyis az étterem tulajdonosa ahol aznap futárkodtam másnap azaz kedden reggel felhívott hogy neki volt olyan esete hogy meghúzták az autóját aki volt "elmenekült" aztán a főnököm feljelentést tett és állítólag elvették az illető jogsiját. Ebből nem tudom hogy mi és mennyire igaz. Lehet az is hogy ilyen nincs és ő is csak fenyegetett.
2021. aug. 15. 23:26
 25/186 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenért nem vesznek el jogsit
2021. aug. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/186 anonim ***** válasza:
91%

"Satuzott előttem egy audis én pedig nem tudtam teljesen megállni és kb 20-al neki gurultam. [...] Lefotózta az elejét a suzukinak amivel voltam rendszámmal mintha én mentem volna neki. [...] Hogyan tudnám megúszni ezt az ügyet hogyha semmit sem csináltam?"


Miről diskuráltok itt?😎

2021. aug. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/186 A kérdező kommentje:
#25 nagyon remélem!!! Azt is remélem, hogy a főnököm csak rám akart ijeszteni azzal amit mesélt!
2021. aug. 16. 07:32
 28/186 A kérdező kommentje:
Minden kijelentésemre válaszoljatok légyszíves. Ez nagyon összetett ügy nagyon sok összetevője van. Nagyon sok pici részletből áll.
2021. aug. 16. 07:38
 29/186 anonim ***** válasza:
94%
Milyen választ akarsz? Nem tartottad be a követési távolságot, felelős vagy a balesetért.
2021. aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/186 A kérdező kommentje:
És ha az is lennék, most már bottal ütheti a nyomát! Mit tud tenni?
2021. aug. 16. 07:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!