Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahol mindkettő szülő dolgozik,...

Ahol mindkettő szülő dolgozik, ott van idő sportolni?

Figyelt kérdés

Dolgozó emberként el nem tudom képzelni, amikor az ember hazaesik mondjuk este 6-ra és este 10-kor már aludni kellene (ami nyilván nem valósul meg).

Ráadásul ismerek családosokat, ahol mindkettő szülő dolgozik, 5-6 óra alvás és semmi, de semmi érdemi szabadidő.


2021. okt. 14. 12:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/226 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki 5re ér haza vagy extra szerencsés vagy nagyon közel dolgozik a lakhelyéhez.
2021. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/226 anonim ***** válasza:
17%

#10

Ha az előtte leírtakat is elolvastad volna, akkor láthattad volna, hogy "jelenleg" is sportol a gyereket nevelő ismerőseim nagy része (aki nem, az leginkább nem akar).

Szüleim se kávézgattak egész nap, 2 műszakban felváltva melóztak raktárosként.


#11

Nem lakok közel a munkahelyemhez, mégis 5-re otthon vagyok. Ha akarnék korábban is hazaérhetnék (ha reggel korábban kezdenék).


De ezért írtam, hogy ha a kérdező megírná hogy neki milyen a munkarendje, akkor könnyebben lehetne bármit tanácsolni. :)

2021. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/226 anonim ***** válasza:
90%
Ha felváltva mennek sportolni, úgy lehetséges. Addig meg a másik viszi a házimunkát, gyerekezést.
2021. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/226 anonim válasza:
39%
Amiket ide leírok, ezt hívják negatív hozzáállásnak. Így nem is fogtok sportolni soha. Gyárban dolgozom fizikai munkát, fáradtan megyek haza és mégis le tudok menni edzeni fél ötkor. Tíz után fekszem le aludni. Közöm nincs hozzá, de egyik nap elmehet az egyik szülő, amíg a másik foglalkozik a gyerekekkel másnap meg fordítva. De futni is elmehetnétek felváltva alkalmanként másfél órára, ennyi időtök csak van.
2021. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/226 anonim ***** válasza:
96%
14 nálunk pl én erek haza korábban intezem a gyerek dolgait , ha esetleg maradna is plusz idom a férjem akkoris később ér haza így nincs plusz idő, mert a 6 éves gyerek nem maradhat órákra maga!
2021. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/226 A kérdező kommentje:

Most ebből a szempontból tényleg csak az irodai munkákról tudok nyilatkozni.


Ahol fix munkaidő van, ott a legtöbbször a 17 órás végzést láttam. Nem egyszer a 17:30-at.


Rugalmas munkaidőben meg a jelenlegi és az előző munkahelyemen általában 17-kor kezdenek csak szállingózni az emberek.



Nálunk most 40 perc a munkaidő, 9-től 17:40-ig vagyok a legtöbbször. Tehát kb 8-kor, kicsivel 8 után indulok és kb fél 7-re érek haza.



Nem tanácsokat kértem, egyedülállő nő vagyok, aki kicsit fél a gyerekvállalástól, mert a rohanást nem neki találták ki és nagy az alvásigénye (ahogy sokaknak, csak a többség nem vallja be magának).

2021. okt. 14. 12:40
 17/226 A kérdező kommentje:
Amúgy én például jelenleg is otthon edzek, nem igénylem az elmenést, edzőteremhez képest jobban is szeretek otthon.
2021. okt. 14. 12:42
 18/226 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, neked akkor a reggeli edzés lenne megoldható szerintem, persze csak ha fel tudsz korábban kelni heti pár alkalommal.
2021. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/226 anonim ***** válasza:
45%

"Ahol fix munkaidő van, ott a legtöbbször a 17 órás végzést láttam. Nem egyszer a 17:30-at."

Én ezt nem értem, neten mindenhol ezt írják, nekem meg ez lenne az álmom, de csak 7-15 vagy 8-16 órás munkaidőket találok. :D


Amúgy 9-kor kezdesz, akkor reggel tudsz edzeni.

2021. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/226 anonim ***** válasza:
36%
Ebédidot be kell kalkulálni pluszban….
2021. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!