Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahol mindkettő szülő dolgozik,...

Ahol mindkettő szülő dolgozik, ott van idő sportolni?

Figyelt kérdés

Dolgozó emberként el nem tudom képzelni, amikor az ember hazaesik mondjuk este 6-ra és este 10-kor már aludni kellene (ami nyilván nem valósul meg).

Ráadásul ismerek családosokat, ahol mindkettő szülő dolgozik, 5-6 óra alvás és semmi, de semmi érdemi szabadidő.


2021. okt. 14. 12:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/226 anonim ***** válasza:
26%

#51

OLVASD EL amiket írtunk, többen is beleszámoltuk a nyavalyás ebédidőt, és 8 óra alvással számoltunk.

NEM CIKI bevallani, hogy neked nem fontos a sport, de ez a kifogáskeresés vicces... :D

2021. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/226 anonim ***** válasza:
32%
És mi a kifogás a hétvégére? :D szombat és vasárnap, az pont két nap sport. :D
2021. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/226 A kérdező kommentje:

52


Melyik részét nem fogtad fel annak, hogy csak gondolkozom, hogy mennyire horror gyerekkel, de még nincs gyerekem??


Egyébként így is horror, pláne esti egyetemmel, de nyáron anélkül is az volt.

2021. okt. 14. 14:15
 54/226 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, egy, nem kötelező szülni. Kettő, annak a gyereknek lesz apja is. Tényleg bonyolult az apjára hagyni fél órára, míg te otthon tornázol?
2021. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/226 anonim ***** válasza:
9%

#54

Hol nem fogtam fel?

Lebontottam neked már óránként, hogy mi mennyi idő. Beleszámoltam a nyamvadt ebédidőt meg a 8 óra szundikázást. Erre jössz azzal, hogy dehát ebédidő így meg úgy, meg 6 óra alvás kevés...

2021. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/226 A kérdező kommentje:

55


Igen, bonyolult az apára hagyni.


Nem szülni nem kötelező, hanem olyan világ kellene, ahol az anyuka otthon maradhat a gyerekkel. Megnézhetjük, a rohanás hova vezet, hát nem sok jóra.

2021. okt. 14. 14:21
 57/226 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, ha neked bonyolult az apjára hagyni a gyereket, akkor ne szülj. Egy szerető apa is tud a gyerekkel foglalkozni. De látom, neked ebben nincs tapasztalatod, mert apád biztos leszrt téged.
2021. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/226 anonim ***** válasza:
36%

Milyen érdekes, csak erre a kérdésre már 2 és fél órája ömlik a fos a kérdezőtől... Ezt csinálják azok a szerencsétlenek is, akik habzó nyállal győzködnek, mikor valamilyen formában előkerül, hogy én nem gyerekkel képzelem el a jövőm. De hogy a gyerekükkel foglalkozzanak veszett kommentelés helyett vagy elmenjenek edzeni? Jaj, hát azt nem, arra nincs idő, ahhoz fáradtak. Idegenekkel balhézni meg bizonygatni a semmit, arra van idő.


Pedig 2,5 óra hosszát csak egyetlen edzésem tartott, mikor lefutottam először a félmaratont. De 2,5 óra alvás is csodákat tud tenni. Biztos nagyon fáradt lehet az az ember munka után, akinek a munkaidejéből minimum 2,5 óra arra megy, hogy kommentelget. Soroljam még vagy átjön a lényeg?


Lehet, hogy én is itt vagyok és hozzászólok, de soha egy szavam nem volt azzal kapcsolatban, hogy mire nincs időm. Van időm mindenre. Csak van, amit nem akarok csinálni. De arra azt mondom.

2021. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/226 anonim ***** válasza:
70%
#57 keress egy gazdag pasit aki eltart és otthon maradhatsz a gyerekkel.
2021. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/226 A kérdező kommentje:

Akkor magyarázzátok meg, 4 vagy 5 órából hogy a f..omba jut idő napi 3 óra gyerekekkel tanulásra, napi 2 óra gyerekekkel játékra, napi 2 óra házimunkára, napi 1 óra pasival dumára és szexre?


Nem, a háztartásbeliség nem eltartotti lét, de mindegy.

2021. okt. 14. 14:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!