Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahol mindkettő szülő dolgozik,...

Ahol mindkettő szülő dolgozik, ott van idő sportolni?

Figyelt kérdés

Dolgozó emberként el nem tudom képzelni, amikor az ember hazaesik mondjuk este 6-ra és este 10-kor már aludni kellene (ami nyilván nem valósul meg).

Ráadásul ismerek családosokat, ahol mindkettő szülő dolgozik, 5-6 óra alvás és semmi, de semmi érdemi szabadidő.


2021. okt. 14. 12:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/226 anonim ***** válasza:
70%

[link]


"Egy felnőtt ember napi alvásszükséglete 7 és 8 óra között mozog, de nem elég, ha csak a mennyiségre figyelünk. Az is fontos, hogy mennyire zavartalan az alvással töltött idő."

2021. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/226 anonim ***** válasza:
18%

#40

Ha figyelmesen számolsz, akkor rájössz hogy a 7 óra az beleesik a 7-9 órába.

Amúgy akkor legyen 8, helyettesíts be az előbbi válaszomba 5,5 órát a 6,5 helyett, a lényeg ugyanaz.

2021. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/226 A kérdező kommentje:
Az 5,5 órából vond ki a reggeli készülődést mindenestül, a maradék 4,5-be képzeld bele a gyerekekkel való tanulást ÉS játékot ÉS beszélgetést ÉS a házimunkát ÉS azt, hogy hozzászóltál a férjedhez stb...
2021. okt. 14. 13:52
 44/226 anonim ***** válasza:
26%

#43

Megtettem, írtam is: "Oké, tudom, házimunka és egyéb teendők, de normál esetben az nem visz el minden áldott nap órákat. És sportolni se kell feltétlenül minden áldott nap ahhoz, hogy formában légy. Tehát ahogy egyik nap megoldod, hogy legyen 1-2 órád takarítani, másnap ugyanúgy meg lehet oldani hogy legyen 1-2 órád mozogni."

2021. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/226 anonim ***** válasza:
70%

Na, ehhez már pofa kell, belinkelek egy cikket, idézek belőle, és ezt a cikket leszavazzák. Semmi mást nem írtam, csak idéztem belőle.


Tényleg ennyire fáj egyeseknek az igazság? 😮

2021. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/226 anonim válasza:
25%

Viszont 3-4 óránál több a mesében jut csak munka után, alvás előtt.

Kivancsi vagyok melyik mese az.

6.40-kor kelek, 8-16 melo, utazas 10 perc.

Lefekvés 11.30 utan.

Akarhogy szamolom 7.5 ora marad.


7 óra alvástól sokan csak mosott rongyok vagyunk.

Es legalabb annyian meg nem.


Az érdekel, 8,5-9 óra munkahelyen léttel és napi 1,5-3 óra utazással megoldható-e


Eleg nehezen. Viszon azt is meg kellene érteni hogy nem mindenki a fővárosban lakik.

Soha eletemben nem dolgoztam le a kajaszunetet, es 20 éve dolgozom. 8 ora alap. Azon felul minden perc tulora.

Utazas kerdeses. Tomegkozlekedes valoban 1.5 ora, sajat kocsival meg 30 perc. Koltozes utan 5 perc.

Szoval hiaba pontozgatunk, nem ugyanazok a korulmenyek.

2021. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/226 anonim ***** válasza:
38%

Ne sportolj akkor, bánom is én. A magadfajták férjei szoktak a magamfajtákra irkálni és panaszkodni, hogy az asszony szétfolyt (velük együtt, de az most mindegy).


Nekem úgy is jó, hogy a tudatosságom miatt én leszek a vágyott nő a korosztályom nőjeihez képest. Nem nekem kell otthon sopánkodnom, hogy dehát nem is olyan rossz ez. Ugyanezt csinálják a nők a szépség-divat kategóriában. Mert rendszeresen hajat mosni, normálisan arcot ápolni ugyanilyen lehetetlen gyerek mellett. Az otthon kategóriában megtudtam azt is, hogy ha pulya van, megehet a retek is, hiszen ha anya vagy, szarhatsz bele abba is.


Eleve nem értem, minek csináltatja fel magát valaki egy olyannal, aki nem veszi ki a részét a gyerekkel és a közös otthonnal kapcsolatos dolgokból, de nem, van, amire az sem kifogás, hogy egy díszfąsz dugott meg.

2021. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/226 anonim ***** válasza:
72%

Én azt nem értem, hogy ha este 10-kor már alszol, akkor ha reggel 6-kor kelsz, az 8 óra alvás. Ez bőven elég kellene hogy legyen egy egészséges felnőttnek. És akkor még ha 1 óra az odaút munkába, akkor is belefér előtte egy félórás-órás edzés.

Tök megértem ha este hazaesve már nincs energia, de ha ilyen későre van tolva a munkaidő, akkor miért nem használod ki az időt előtte? Bőven lenne elég idő.

2021. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/226 anonim ***** válasza:
30%
Nyugalom sportos társaim, a lustáknak MINDENRE lesz és van kifogásuk, csak ne kelljen felemelniük a popsijukat. A legtöbb anyuka, ahogy elnéztem őket idén strandon, borzalom, ahogy kinéznek. Na, ők megszűntek nők lenni, és csak anyukák lettek. De remélem nem kapnak hiszti rohamot, ha a párjaik titokban minket, jól kinéző nőket nézik.
2021. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/226 A kérdező kommentje:

Én dolgoztam 2 félig állami, 3 multi cégnél, állásinterjúztam számtalan kis magyar, nagy magyar és multi céghez, mindenhol ledolgozandó minimum 20, de a legtöbbször 30-60 perc ebédszünet.


Most hadd ne soroljam, Díjbeszedő, Agrárkamara, Morgan Stanley stb.



6 óra alvás meg abszolút kevés. Aki ezzel kínozza a szervezetét, az ne papoljon agresszív hangsúllyal az egészségről.

2021. okt. 14. 14:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!