Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért pártolják a testépítők...

Miért pártolják a testépítők mark86-ot? Most komolyan, nem veszekedni akarok!

Figyelt kérdés

a fogyókúra rovatban majdnem mindenki nekem adott igazat,itt miért nem? csak rá akar beszélni benneteket hogy tömegnövelőt szedjetek! :(

ne töröltessétek légyszi válaszoljatok


2011. ápr. 10. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

15:54

írok, ha lesz valami.

eddig mondjuk se levelet nem kaptam, mint látod itt sem válaszolt, én úgy vélem elég korrekten írtam, illetve a saját bunyóimnál sem írok különbbül, úgyhogy.. itt derül ki ki mennyire elvhű :) azt hiszem tényleg csak úgy írt.. de nem értem, amikor leírta akkor nem gondolta komolyan ezek szerint? ez olyan fura..

2011. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

köszi Tea!

hogy is mondják.. én nem szenvedek benne, minden percét élvezem!

2011. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező! Ezen a képen meg én vagyok:

[link]

Ahogyan ezen is:

[link]

Sőt még ezen is:

[link]

2011. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 Neji ***** válasza:
csakegyuser tudtma h egy igazi állat vagy xD ennyire belemenni az edzésbe...3szor arcplasztikáztattad is magad,?:O vagy az edzésekkel megváltoztattad az arcod is:D mindig izom nött és másh nézel ki xd
2011. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 Neji ***** válasza:
Aczél!Akkor szerintem húzzunk sorszámot,mert elsőnek én szeretnék vele bunyózni:D
2011. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

jó, végülis te az ölés nélküli harcművészetek híve vagy, úgyhogy minden bizonnyal túléli.

ellenben nézz vonatot Pestre :P

2011. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 Neji ***** válasza:
ha már csak úgy lehet túlélni,h megölöd akkor én is ölök xd de ha nem kell akkor nem látom értelmét:D szerintem elég ha csak úgy elverjük h mozogni se tudjon:D
2011. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

apám miről maradtam le!!:D:D

ez már nem a gyakori kérdések hanem a box klub:);)

lehet még csatlakozni?? remélem van még hely;)

2011. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
39%

kaze, hely van, tesség csatlakozni FB-on (zárt csoport, megoldás velem priviben) Figh Club csoport!!!


jelenleg Kérdező érdemben még nem mutatott hajlandóságot semmi dolog erőszakos lerendezése felé, úgyhogy ebben az irányban még punnyadás van.


Neji, azért lehet én sem ölnék meg mindenkit ám akivel esetleg valami agresszív véleménycserére kerülne sor.. de azért az elv az elv :)

2011. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
39%
úúú de jó már féltem hogy nincs hely;):)
2011. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!