Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért pártolják a testépítők...

Miért pártolják a testépítők mark86-ot? Most komolyan, nem veszekedni akarok!

Figyelt kérdés

a fogyókúra rovatban majdnem mindenki nekem adott igazat,itt miért nem? csak rá akar beszélni benneteket hogy tömegnövelőt szedjetek! :(

ne töröltessétek légyszi válaszoljatok


2011. ápr. 10. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

barátom, mit mosol meg? :)

nem nyersen eszel tojásfehérjét ugye?

2011. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
50%

Na jó, ezek után már nagyon hülyének kell lenni hogy ne essen le mekkora kamu a kérdés.



Belinkelnéd a fogyúkúrás kérdést?

érdeklenének a válaszok, de a kérdést nem találtam meg ott (már ha létezik egyáltalán)

2011. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
92%
Befosok XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Amúgy takarodjál vissza a fogyókúra rovatba a vajaskenyereddel b@zdmeg
2011. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:

nyers tojásnak semmi baja ha forró vízben megmossátok és gyorsan emésztődik,mert nem szilárd, a rokiban is itta mégse lett beje neki,csak izmos lett.

de a kérdés re nem irtatok hogy mért pártoljatok a 2 legprimitivebb embert mark86-ot és olímpiát?

2011. ápr. 10. 14:28
 15/61 anonim ***** válasza:
68%
Összetörte valamelyikünk a kis lelkivilágod és minden nap egy ehhez hasonló kérdést kikell írjál,vagy mi a f@sz van?Ja,amúgy toljál nyers tojást nagy mennyiségben és mehetsz a f@szba szalmonellával+úgysem szívódik fel a fehérje,tejről nem is beszélve.
2011. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
én majd irok ha belinkelted fogyókúrás kérdést.
2011. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
68%

Most ugye ezt megint mrolympia írta ki poénból, mert fake szage van.


Am engem azért b@sztak ki innen, mert egy fogyókúra rovatosnak leírtam, hogy nincsenek csodaszerek, és hiába nyomja az adipexet, ha nem mozog, akkor semmit nem fog érni, erre kiakadt.

Tehát oda csak palantinok járnak, akik várják a csodát, és b@sznak mozogni, esetleg SÉTÁLNAK 15 percet egy nap, vagy nyomnak 20 perc RR-k nagyon ritkán eszegetnek 4 almát.

Sőt néha befóliázzák magukat, mint ahogyan a brokkolit szokták...


A fogyókúra rovatosok nem emberek, hanem bolondok, büszke lehetsz rá, hogy igazat adtak neked, mert ebből is látszik, hogy közéjük tartozol és semmi közöd nincs a normális gondolkozáshoz.


Úgy lehetne elkülöníteni a két csoportot, hogy az egyik a profi szakember a másik a sufnituningos, de abból is a guberáló fajta.


Márk pedig ért a dolgokhoz, a druszám, és jó arc.

2011. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
79%
ismered az általad említett srácot? mert én igen,úgyhogy ne jellemezd,hanem menj ki a gyp-s osztály infoterméből és az első embertől aki szembejön kérj 1 k@rvanagy pofont!
2011. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
68%
Ezt nem én írtam ki lepp..
2011. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
55%
húzzunk innen vissza a rendes fórumunkba offolni mert szerintem ez 1 elmebeteg és erre veri!
2011. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!