Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért pártolják a testépítők...

Miért pártolják a testépítők mark86-ot? Most komolyan, nem veszekedni akarok!

Figyelt kérdés

a fogyókúra rovatban majdnem mindenki nekem adott igazat,itt miért nem? csak rá akar beszélni benneteket hogy tömegnövelőt szedjetek! :(

ne töröltessétek légyszi válaszoljatok


2011. ápr. 10. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 Neji ***** válasza:
Hát nem tom milyen szekta ez amit ide linkeltél xDDDD
2011. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
39%
én viszont mindent tolok én hallod áááh úúúhh kocsit szekeret ch-t cukrot fehérjét inyekcióstul be az izomba és olyan gyorsan tolom be hogy az izmom is gyorsabb lesz már mi ez ha nem funkcionális erő?
2011. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 Neji ***** válasza:
Ha túl nagy az izomtömeged rágasd le egy kecskével ><
2011. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
45%
nem szekta, ez Fight Club itt mindenki bedurrantja magát, és együtt utáljuk mark89-et meg 69-et meg 86-ot mindent ami mark és nagyon bedurrantjuk magunkat, és ha már bedurrantunk, akkor bekoxolunk proteinnel és betépünk és akkor jönnek a világbehódoltatási tervek!
2011. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 Neji ***** válasza:
Akkor ott a helyemˇˇén is ilyesmiket csinálok mindennap minden percben,aztán ide feljövök jol beszivva és irkálok válaszokat meg linkelgetek részeg videokat xd
2011. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:

keecskee? xD régen úgycsináltuk, de azóta koxon növesztettünk fehérjebontó húsevőbaktériumokat és azokat használjuk már!

garantált siker! még nem írtam le fogyókúra rovatba, de van egy mutáns törzsünk, az meg a zsírt emészti le! a generációs idejük 15 perc, azaz egy este alatt elszaporodnak benned és leolvasztják a zsírt rólad!

1. osztályú!

2011. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
Aki koxol az akaratgyenge nyomi zabigyerek, lehet normálisan is erősödni...
2011. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:

:D

nemtom hogy lehet csatlakozni, ha zárt a csoport...

őmm.. ha ismerősöm vagy facen akkor hozzá tudlak adni. van székesfehérvári hittársunk is, úgyhogy a távolság nem akadály!

2011. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

Aczél!

Nézőnek hadd menjek én is a bunyóhoz! Szeretnék röhögni egy jót! Persze ha sikerül összehozni, de kétlem, az ilyen kérdezőknek csak a pofájuk nagy.

2011. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
88%

GreenTea


Gratulálok az elmebajodhoz Aczél!:D Öröm olvasni az ilyen f@szságokat! Csak így tovább!

2011. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!