Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettel 26 éves létére, már 4x...

Vettel 26 éves létére, már 4x világbajnok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Még soha a Forma 1 történetében, senki sem nyert ilyen fiatalon 4 világbajnoki címet, de még hármat sem. Schumacher harmincon felül szerzet ötöt, nos neki már négy meg van, és még csak 26 éves.


A bírálok az autóra fogják, amiben van némi igazság, de ennyi és nem több. 4 vb címet, nem lehet véletlenül szerezni, és csak az autó miatt, oda kell némi tudás is.


A másik ok, amiért nem kedvelik, hogy mindig nyer: Itt megkérdezném, hogy ez miért baj? Mindenki nyerni akar, én is nyerni akarnék ha ott lennék, akár egymás után 100x is, azért versenyez valaki, hogy nyerjen, nem? Itt a többieket kéne ostorozni, hogy nem tudnak egy jó autót megtervezni, meg a pilótákat, akik nem tudják Vettellel felvenni a versenyt (mondjuk Alonso-ra sok panasz nem lehet.)



Én úgy vagyok vele, hogy 4 vb címet NEM LEHET megmagyarázni, és felesleges is, ezek tények! Most 9 futamot nyert egymás után, ami félelmetes, szerintem ez sem mindennapi. Ez a srác, már most történelmet írt, és már most a legendás versenyzők közé tartozik! Amit Ő elért, azt eddig még soha senki nem érte el, ilyen fiatalon. Senna volt a legfiatalabb 3x vb bajnok 31 évesen! Vettel 5 évvel fiatalabban már egyel többet szerzet! Ettől függetlenül Senna egy piszok nagy versenyző volt, és Isten nyugosztalja. :(


Ez az én őszinte véleményem. És a Tiétek?


Köszönöm. :D



2013. dec. 1. 14:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim ***** válasza:
Amúgymeg legalább ötször kérdeztem már meg miért jobb Alonso, de mindig kibújt a válasz elől. Ezek után már komolyan sem tudom venni.
2015. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 anonim ***** válasza:

Ötször írtam, hogy nem jobb, elvégre nem neki van négy vb címe. Há idén is ránézek a táblázatra, oszt mit látok? 203-11!!! Nem is kérdés! Egyértelműen Vettel a jobb! Így már megfelel a válasz?

Legalább 50 érvet írtam, egyik sem tetszett, aki meg egy olyan kvalitású valakinek drukkol, mint amilyennek, azt meg én nem tudom komolyan venni.

2015. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/104 anonim ***** válasza:
De a 90-es hozzászólás különösen tetszik, ahol le van írva, hogy melyik pilóta mér rossz. Ez tetszik a legjobban: "kinek a se.ge alá toltak egy kib.szott gyors autót, és még azzal sem képes minden futamot megnyerni, úgy hogy a csapattársa egy utolsó lúzer" Ilyenekkel ne nagyon dobálózz, pláne ha Vettel négy VB címét sokra tartod. Meg mák vb-t se írj. De még egyszer leírom, összetett érvrendszeretekkel, és pontos háttérismereteitekkel meggyőztetek, hogy bizony-bizony Sebastian Vettel a forma 1 legeslegnagyobb versenyzője, csak néha nem az, amire egy rakat kifogás van.
2015. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 anonim ***** válasza:

De nem iróniából és társaiból kérek, hanem rendes dolgokra.

Jóhogy nem értem meg, ha le sem írtad.

2015. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!