Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettel 26 éves létére, már 4x...

Vettel 26 éves létére, már 4x világbajnok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Még soha a Forma 1 történetében, senki sem nyert ilyen fiatalon 4 világbajnoki címet, de még hármat sem. Schumacher harmincon felül szerzet ötöt, nos neki már négy meg van, és még csak 26 éves.


A bírálok az autóra fogják, amiben van némi igazság, de ennyi és nem több. 4 vb címet, nem lehet véletlenül szerezni, és csak az autó miatt, oda kell némi tudás is.


A másik ok, amiért nem kedvelik, hogy mindig nyer: Itt megkérdezném, hogy ez miért baj? Mindenki nyerni akar, én is nyerni akarnék ha ott lennék, akár egymás után 100x is, azért versenyez valaki, hogy nyerjen, nem? Itt a többieket kéne ostorozni, hogy nem tudnak egy jó autót megtervezni, meg a pilótákat, akik nem tudják Vettellel felvenni a versenyt (mondjuk Alonso-ra sok panasz nem lehet.)



Én úgy vagyok vele, hogy 4 vb címet NEM LEHET megmagyarázni, és felesleges is, ezek tények! Most 9 futamot nyert egymás után, ami félelmetes, szerintem ez sem mindennapi. Ez a srác, már most történelmet írt, és már most a legendás versenyzők közé tartozik! Amit Ő elért, azt eddig még soha senki nem érte el, ilyen fiatalon. Senna volt a legfiatalabb 3x vb bajnok 31 évesen! Vettel 5 évvel fiatalabban már egyel többet szerzet! Ettől függetlenül Senna egy piszok nagy versenyző volt, és Isten nyugosztalja. :(


Ez az én őszinte véleményem. És a Tiétek?


Köszönöm. :D



2013. dec. 1. 14:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekeim, remélem aktív még a téma.. Ezek szánalmasak.. Mondok pár cuccost

1. Elsős Toro Rossos győzelem

2. Vettel már 2009-ben is sz.rrá alázta Webbert, és második lett mikor a Red Bull még közel nem volt olyan szintű mint most.

3. Mindenki a legjobb autóval nyert nem? Tegyük 2009-et. Button a legjobb autóval nyert, Barichello-t lealázta, de ott senki nem mondta azt sem, hogy csapatutasítás megy, és Barichellot mindig hátráltatják.. 2007. Raikönen messze a legjobb autóval nyert. Mindenki kusdsol.

2005-6. A Renault a legjobb autó volt a mezőnyben, az, amelyikkel alonso bajnok lett. 2004-2000-ig pedig Schumi űrhajójával nyert 5 vb-t, bár neki tehetsége is sok volt, de akkor is.

4. És itt mondom, Webber semmit nem hozott ki abból az űrhajóból, le is írtam ezt fent bővebben, tudjuk mivel jönnek a kis baro'marcú elvakult alonso "drukkerek": Webbert hátráltatják. erre én annyit mondok: háháhá .I.

5. A Webberes ügyhez tenném hozzá azt is, hogy Mark akkor is kikapott Vetteltől, mikor Vettel újonc volt, tehát rá építették a Bikát. Akkor?..

6. Első futamán pontot szerzett a bmw-vel.

7. Egymás után 4 VB.

8. A toro rossoban 7 futam alatt több pontot szerzett, mint a két másik pilóta egyben.

9.Abból a Toro rossobol kihozott 2008-ban egy győzelmet, egy dobogós helyet madjnem megcsípő pozíciót, három ötödik, két hatodik, két nyolcadik, és egy majdnem pontszerző (9. helyet) Bourdais egy f's pilóta, de akkor is hozzá viszonyítok: két 7. helye van.

10. 2008-ban pedig az azelőtt 8 pontot szerző toro rossobol 39 pontot csinált. legalábbis a 90%-át ő tette meg ezért a sikerért.



Valaki mindezt cáfolja meg, de az összest, és korrekt választ adjon, ne három szavas válaszokat, mert az szánalmas. ÉN bevallom Vettel fan vagyok, de nem vagyok elvakult, nem szidom Alonsot, pedig 2005-6-ban ő is egy beképzelt állat volt (mostanra már megváltozott).. Na akkor cáfoljátok meg, de normálisan.

2014. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
71%

1. Toro Rossos győzelemhez már írtam Bourdais negyedik kockáját. Akkor annyira nem volt rossz az az autó.

2. 84-69,5. Most persze lehet vitatkozni azon, hogy mi számít s.z.arrá alázásnak.

3. A Brawn az éve elején volt a legjobb autó. Év végére teljesen eltűntek. Mindenki elámult, senki nem számított rá, hogy 7 futam 6 győzelem után Button többet nem nyer. Barrichello még Valenciában összehozta, és Monzában egy nagyszerű taktikai húzásnak köszönhetően odaértek, de az évad második felében a középmezőnyben küszködtek a Brawnok. És de, elképesztő balhék voltak, Barrichello hisztizett is, hogy ő többet nem lesz második számú pilóta, meg a szokásos blablabla.

4. 2007-ben nem a Ferrari volt a legjobb autó. Változóak voltak az erőviszonyok. Raikkonnen 2 futammal a vége előtt 19 pontos hátrányban volt. Lehet gyártani az összeesküvés elméleteket, (megjegyzem én szeretem őket,) hogy miért is lett Raikkonnen bajnok, de ettől függetlenül a McLaren jobb autó volt, csak Alonso-Hamilton legyengítették egymást.

5. Az, hogy melyik a legjobb autó, az 2005-ben baromi érdekes kérdéssé vált. Ezért írtam, hogy Alonsot mindenki mák vb-nek hívta. A McLaren-Raikkonnen páros papíron jobb volt, de állandóan elfüstöltek. Alonso kb lesben állt, és beosztotta az év elején összehozott előnyét. Nagyon összetett kérdés az, hogy ki a jobb, mi a fontosabb egy pilótában, világbajnokságban, ki érdemli meg. Aki stabilan ment egész évben, vagy aki gyorsabb volt, de a megbízhatóságon elbukott.

2006 megint érdekes. Év elején messze a Renault volt a legjobb, igaz volt közte két Ferrari győzelem, de emellett piszok pechesek is voltak. Évad második felében már kiegyenlítődtek az erőviszonyok, és bármennyire is rühelltem akkor Alonsot, nem semmi csatában gyűrte le Schumachert.

2000-2004. 2000, 2003-ra rámondani, hogy űrhajó, az erős túlzás. És előtte ő már bőven bizonyította mire képes.

Webbert hátráltatják? Erre írtam, hogy 2010;2012-ben (a nehezebb években, mert Vettel karrierjében ez már annak számított) év közepén Webber előrébb volt a pontversenyben.

2009-ben valakire autót építeni a szabályváltoztatások miatt kb lehetetlen volt.

Első futamán pontot szerzett, igen, ez nem semmi dolog. Csak hasonlóan nagy tehetségnek ígérkezett anno: Fisichella, Trulli, Barrichello, Alesi, Montoya, és társaik. Első futamos jó szereplés még nem magyaráz semmit, érvként felhozni blődség.

A Toro Rossos helyzet érdekes. És erre írtam, Algersuari is nagyokat mutatott, ha a Red Bull belőle akart volna sztárt csinálni, belőle is tudott volna.

Azt, hogy ki mennyit tesz hozzá a sikerhez, az így átláthatatlan. Button meg a 14 pontot szerző Hondából 172 pontos vb csapatot ezen logika mentén?

Alonso: "2005-6-ban ő is egy beképzelt állat volt (mostanra már megváltozott)" Ebben igazad van. Kellet neki a pofán rúgással felérő McLaren év, hogy megtanulja, hol a helye. Ezért érdekes ő, nagy pofája volt, aztán visszavett.

Interjúkat visszaolvasva Schumachernek is volt arca bőven 94-95-ben, aztán felnőtt ő is.

2014. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
Na mindegy.. Látom, aki igazán ellendrukker az mindent meg tud magyarázni :D. Szerintem mindketten túl elfogultak vagyunk Vettellel kapcsolatban, én azt mondom túl jó, de te nem ismered el, hogy azért tud. Valahol a kettő között.
2014. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
59%

Azt írtad, "Valaki mindezt cáfolja meg". Megcáfoltam. Erre általában jön a reakció, hogy jaj a gonosz ellendrukkerek, mindent megmagyaráznak. Lehet nem az ellendrukkerek magyaráznak.

Igazából jó lenne, ha a (ne vegye sértésnek senki) birka nép végre elgondolkodna azon, hogy nem a gonosz ellendrukkerek magyaráznak meg mindent, hanem lehet nekik van minden megmagyarázva. Lehet a Red Bull marketing osztálya velük hitette el a nulláról, hogy az valami nagyon nagy dolog. A 4 vb cím meg a 9 futamgyőzelem zsinórban, meg a Toro Rosso futamgyőzelem, meg mit szoktatok még vég nélkül ismételgetni?

2014. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
Megértem mindent, de azért azt ne mondd már meg, ha te beleülnél is világbajnok lennél.. Igenis jó pilóta. A másik az az, én azt nem értem meg, a ferrarisok, akármilyen más csapatnak szurkolók, ha Vettel nyer, akkor mindig mindenki őt szidja, ennek mi értelme van? Te, mint ELLENDRUKKER ezt meg tudod magyarázni. Várom..
2014. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim ***** válasza:
59%
"ha te beleülnél is világbajnok lennél" Nyilván nem. Ebből még nem következik hogy ő jó. Nem azt mondtam, hogy rossz. Ahogy Herbert sem volt rossz, Frentzen sem, Verstappen sem, és Ralf Schumacher sem. De Vettel messze nem olyan jó, mint ahogy pl a kérdező beállította. Aki nekiállt magyarázgatni, hogy Senna mikor volt háromszoros, meg Schumacher mikor volt ötszörös (mintha ha ez összehasonlítható lenne). Ebből a körítésből van elege mindenkinek. Hogy ha nyer, akkor Vettel szurkolói elvárják, hogy hasra essen mindenki a fenomenális teljesítménytől, meg a hülye rekordokat ismételgetik vég nélkül. Ha valaki nem éljenzi ezeket a szédületesen nagy diadalokat (a 3 másoperccel gyorsabb autóval, cöhh), akkor jönnek azt ismételgetik, hogy most épp Schumachert ebbe hagyta le, Prostot abba, stb... Más kérdés, hogy ezeken kívül beszélni nem nagyon lehet róla. Tehát Vettel győzelmeiről olyat nem lehet mondani, hogy micsoda felzárkózás volt, micsoda taktikai csatában nyert, milyen kiélezett küzdelem zajlott a pályán. Ennyi marad, hogy igaz, hogy a teljesítménye ismét nulla volt, de ez meg az a rekord megdőlt.
2014. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
Ez igaz, túl sok a hülye divatp.csa én nem tartozom ide. Nem mondom hogy jobb Sennánál, mert több Vb-t nyert (ugyanakkor én Schumit sem tartott jobbnak Sennánál, nálam ő az etalon) de igenis jó pilóta. Van nála jobb a jelenlegi mezőnyben, de az elitben van szerintem. De sokan azt mondják, hogy ezzel az Autóval Karthi is bajnok lenne. Na ez az ami engem nagyon felidegesít.. Hogy mások annyira provokálják, annyira szidják hogy az elképesztő.
2014. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
59%
Őőőőő nem azért kedves tejfelesek, de nem látom azt az eget rengető tehetséget (,ami állítólag van neki). Alonso masszívan veri Raikkonnent. És a b.u.zigyerek masszívan veri Riciardót, igaz? Ja nem, Mr Négyvébécím26évesen szopóágon van, jól látom? Erre hol a magyarázat? Most miért nem veritek a farkatok az egyik legfiatalabb pontszerzőre? Jaaaaaa, hogy el kéne ismerni, hogy egy tehetségetelen nímand, aha, ilyenkor inkább csendbe vagytok! MUHAHAHAHAHA
2014. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
Ricciardo-nak még kevesebb pontja van mint Vettelnek :). Amúgy sem jött ki neki a lépés. Amúgy meg attól hogy most jobb a ferrari attól még a lúzer Fernandotok megint bajnoki cím nélkül marad :-). 4 évig megaláztuk a pór népet most alázza már valaki más is nem? Nem utálom Alonso-t de az ilyen roh*dékok mint te ezek miatt utálja mindenki alonso-t!
2014. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a hozzád hasonló 15 éveseket úgy elverne hogy taknyosan mennél haza anyucihoz :-)
2014. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!