Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettel 26 éves létére, már 4x...

Vettel 26 éves létére, már 4x világbajnok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Még soha a Forma 1 történetében, senki sem nyert ilyen fiatalon 4 világbajnoki címet, de még hármat sem. Schumacher harmincon felül szerzet ötöt, nos neki már négy meg van, és még csak 26 éves.


A bírálok az autóra fogják, amiben van némi igazság, de ennyi és nem több. 4 vb címet, nem lehet véletlenül szerezni, és csak az autó miatt, oda kell némi tudás is.


A másik ok, amiért nem kedvelik, hogy mindig nyer: Itt megkérdezném, hogy ez miért baj? Mindenki nyerni akar, én is nyerni akarnék ha ott lennék, akár egymás után 100x is, azért versenyez valaki, hogy nyerjen, nem? Itt a többieket kéne ostorozni, hogy nem tudnak egy jó autót megtervezni, meg a pilótákat, akik nem tudják Vettellel felvenni a versenyt (mondjuk Alonso-ra sok panasz nem lehet.)



Én úgy vagyok vele, hogy 4 vb címet NEM LEHET megmagyarázni, és felesleges is, ezek tények! Most 9 futamot nyert egymás után, ami félelmetes, szerintem ez sem mindennapi. Ez a srác, már most történelmet írt, és már most a legendás versenyzők közé tartozik! Amit Ő elért, azt eddig még soha senki nem érte el, ilyen fiatalon. Senna volt a legfiatalabb 3x vb bajnok 31 évesen! Vettel 5 évvel fiatalabban már egyel többet szerzet! Ettől függetlenül Senna egy piszok nagy versenyző volt, és Isten nyugosztalja. :(


Ez az én őszinte véleményem. És a Tiétek?


Köszönöm. :D



2013. dec. 1. 14:46
 71/104 anonim ***** válasza:
59%
De ez nem így működik, hogy ha Te elismered Alonsot, akkor nekem automatikusan el kell ismernem Vettelt. És még mindig nem tudom, mit kéne rajta elismernem. Azt pedig, hogy ő e a jobb, vagy Vergne, az meg messze nem egyértelmű. Jól írtad, soha nem tudjuk meg. Akkor miért írod, hogy "nehogy már azt mond, hogy Vergne is jobb!". Mert sajnos ez a kérdés nem egyértelmű, és elkeserítő, hogy egy négyszeres vb-ről nem tudjuk élből eldönteni, hogy egy Vergne(:D) jobb e nála vagy nem.
2014. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/104 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon azt is mondhatnánk, hogy Alonso nem jobb mint Vettel, mert soha nem tudjuk meg..
2014. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 anonim ***** válasza:
59%
De, azt, hogy Alonso jobb mint Vettel, azt nyugodtan írhatjuk, az teljesen egyértelmű.
2014. aug. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/104 anonim ***** válasza:
100%
Az is teljesen egyértelmű hogy Vettel jobb mint Vergne..
2014. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/104 anonim ***** válasza:
És miért jobb annyival Alonsoka? :DD
2014. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 anonim ***** válasza:
59%

Tessék: "Azt is elismerem hogy Alo a mezőny jelenlegi legjobbja." Bár mondjuk az, hogy egy Vettel szurkoló ellentmond önmagának... :D

Azt pedig, hogy Vergne jobb-e, az azért nehéz kérdés mert Vergne sokszor partiban volt Ricciardoval. Na most az jól látható, hogy Vettelnek gyakorlatilag esélye sincs Ricciardóval szemben, mondhatni porig alázza, széjjel zúzza, meggyalázza. Most lehet jönni a műszaki hibákkal, meg a többi baromsággal, amikkel ezt a szánalmas teljesítményt magyarázni szoktátok, de felesleges. Szerencse, hogy Magnussen Alonsot kivezette múltkor a végén, mert még úgy is Vettel előtt volt, hogy mögüle rajtolt, és 5s-t kapott. Ricciardo pedig gyakorlatilag másik dimenzióban ment, ahogy egy tehetséghez illik. Ha egy olyan tehetség, mint pl Ricciardo kezdett volna Vettel helyén, ötszörös vb lehetne, mert 2009 is hozható lett volna.

2014. aug. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 anonim ***** válasza:
Ok tényleg jobb Alonso mint Vettel de mondd már el hogy miért, hogy miben jobb mert egy hozzáértő ember véleményére kiváncsi lennék. Miben jobb? Nem kell kiemelni 500 szóval hogy Ricciardo sokkal jobb de mi volt 2007-ben? Az újonc Hamilton akkor legyőzte a nagy Fernando-dat, és itt is megy most a szánalmas duma, amiért engem leb*szol de mind1 is..
2014. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/104 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy Alonso miért kapott ki, az egy nagyon összetett kérdés. Mondjuk vártam már, hogy mikor jöttök elő ezzel, megint a pontverseny...

Ha neked kérdés, hogy miért jobb Alonso, mint Vettel, akkor tudod mit? Nem jobb. Elvégre nem neki van négy vb címe 26 évesen, és nem ő a legfiatalabb futamgyőztes. Mit szoktatok még?

2014. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 anonim válasza:

Bocs, hogy beleszólok..

"Azt pedig, hogy Vergne jobb-e, az azért nehéz kérdés mert Vergne sokszor partiban volt Ricciardoval."

Igen, és Vergne és Ricciardo is győzött Torro Rosso-val, nem úgy, mint a "tehetségtelen" Vettel..röhejes vagy!

2014. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/104 anonim ***** válasza:
De istenem... olvass már vissza... én elismerem hogy Alonso jobb mint Vettel!!! Csak megkérdeztem hogy miért, de érdembeli választ nem kaptam.
2014. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!