Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettel 26 éves létére, már 4x...

Vettel 26 éves létére, már 4x világbajnok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Még soha a Forma 1 történetében, senki sem nyert ilyen fiatalon 4 világbajnoki címet, de még hármat sem. Schumacher harmincon felül szerzet ötöt, nos neki már négy meg van, és még csak 26 éves.


A bírálok az autóra fogják, amiben van némi igazság, de ennyi és nem több. 4 vb címet, nem lehet véletlenül szerezni, és csak az autó miatt, oda kell némi tudás is.


A másik ok, amiért nem kedvelik, hogy mindig nyer: Itt megkérdezném, hogy ez miért baj? Mindenki nyerni akar, én is nyerni akarnék ha ott lennék, akár egymás után 100x is, azért versenyez valaki, hogy nyerjen, nem? Itt a többieket kéne ostorozni, hogy nem tudnak egy jó autót megtervezni, meg a pilótákat, akik nem tudják Vettellel felvenni a versenyt (mondjuk Alonso-ra sok panasz nem lehet.)



Én úgy vagyok vele, hogy 4 vb címet NEM LEHET megmagyarázni, és felesleges is, ezek tények! Most 9 futamot nyert egymás után, ami félelmetes, szerintem ez sem mindennapi. Ez a srác, már most történelmet írt, és már most a legendás versenyzők közé tartozik! Amit Ő elért, azt eddig még soha senki nem érte el, ilyen fiatalon. Senna volt a legfiatalabb 3x vb bajnok 31 évesen! Vettel 5 évvel fiatalabban már egyel többet szerzet! Ettől függetlenül Senna egy piszok nagy versenyző volt, és Isten nyugosztalja. :(


Ez az én őszinte véleményem. És a Tiétek?


Köszönöm. :D



2013. dec. 1. 14:46
 61/104 anonim válasza:
Meg amúgy mi az, hogy Vettelt mindenki elengedte??? A saját csapattársa, Webber is folyamatosan ellene játszott..mégis ott tart ahol! ÉS egy becsülendő pilóta, ahogyan Alo is!
2014. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
59%
Te láttad azt a versenyt? A megpördülése után mindenki elengedte. Az miért fáj, ha valaki nem kedvel valakit, aki semmit nem mutatott még? Nem érdekel a négy vb címe, meg hogy mikor milyen rekordot döntött meg. Nem fikázom le más kedvencét, véleményt kérdeztek, leírtam az enyémet, ez úgy látom sokaknak nem tetszett, így köcsög vagyok. Evvan. ui.:Idén kire fejlesztették a bikát, ha 2009-ben Webberre?
2014. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
59%
Ja, és mint írtam, nem szar pilót ő. Csak semmi különleges nincs benne. Semmi különöset nem mutatott, amit más ne tudott volna.
2014. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:
Látod ez a különbség köztünk. Elismerem hogy idén Ricciardo sokkal jobb mint Vettel (hiába a sok műszaki hiba). Azt is elismerem hogy Alo a mezőny jelenlegi legjobbja.. De ne mondd már nekem azt, hogy Vettel egy középszerű pilóta.. Láttad milyet csatázott Alo-val? (itt jön az autó HAHA..) Az unalomig ismételt szánalmas tényeid meg már röhejesek.. Te nem egy Alo drukker vagy, hanem egy ellendrukker.
2014. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
59%
Attól még, hogy röhejesnek tartod őket, a tények tények maradnak...
2014. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:
Jó én már kezdelek sajnálni komolyan. És nem azért mert nincs igazad hanem azért mert én ilyen fa.sz vagyok hogy mindenkit megsajnálok. Szóval én lépek ebből a kis vitából jó volt veled cső :)
2014. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:
59%
Te engem sajnálsz, én téged irigyellek. Nem sok dolog zavarhat, nem sok dolog nyomaszthat a mai világban. Kívánom, hogy a Való Világot az nyerje meg, akinek Te drukkolsz.
2014. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
hm????? Azt hiszed nézem azt a fost? Én a focin és a forma 1-en kívül nagyjából semmit se nézek, és leszarom hogy hiszel e vagy sem
2014. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:
59%
Pedig hasonló dolog. Egy rakat tehetségtelen nímand, akikről a média elhiteti, hogy nagyon nagy sztárok. Hátha találsz ott is neked való kedvencet, ha már Vettelbe, meg a félelmetes tehetségébe és teljesítményébe ennyire beleszerelmesedtél.
2014. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 anonim ***** válasza:
De ha én elismerem Alonso-t akkor te miért nem tudod Vettelt?? Nehogy már azt mondd nekem hogy Vergne is jobb.. Oké hogy elverte Ricciardo-t ha jól tudom sokszor, de ez is csak egy mi lenne ha mert soha nem tudjuk meg (valószínüleg).
2014. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!