Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettel 26 éves létére, már 4x...

Vettel 26 éves létére, már 4x világbajnok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Még soha a Forma 1 történetében, senki sem nyert ilyen fiatalon 4 világbajnoki címet, de még hármat sem. Schumacher harmincon felül szerzet ötöt, nos neki már négy meg van, és még csak 26 éves.


A bírálok az autóra fogják, amiben van némi igazság, de ennyi és nem több. 4 vb címet, nem lehet véletlenül szerezni, és csak az autó miatt, oda kell némi tudás is.


A másik ok, amiért nem kedvelik, hogy mindig nyer: Itt megkérdezném, hogy ez miért baj? Mindenki nyerni akar, én is nyerni akarnék ha ott lennék, akár egymás után 100x is, azért versenyez valaki, hogy nyerjen, nem? Itt a többieket kéne ostorozni, hogy nem tudnak egy jó autót megtervezni, meg a pilótákat, akik nem tudják Vettellel felvenni a versenyt (mondjuk Alonso-ra sok panasz nem lehet.)



Én úgy vagyok vele, hogy 4 vb címet NEM LEHET megmagyarázni, és felesleges is, ezek tények! Most 9 futamot nyert egymás után, ami félelmetes, szerintem ez sem mindennapi. Ez a srác, már most történelmet írt, és már most a legendás versenyzők közé tartozik! Amit Ő elért, azt eddig még soha senki nem érte el, ilyen fiatalon. Senna volt a legfiatalabb 3x vb bajnok 31 évesen! Vettel 5 évvel fiatalabban már egyel többet szerzet! Ettől függetlenül Senna egy piszok nagy versenyző volt, és Isten nyugosztalja. :(


Ez az én őszinte véleményem. És a Tiétek?


Köszönöm. :D



2013. dec. 1. 14:46
 51/104 anonim ***** válasza:
Ja meg visszatérve a szurkoló versenyző témához: "Az vált ki belőlem ilyen ellenszenvet, hogy Te is, mások is, mindenki el akarja őt adni úgy, mintha valamit is letett volna." Ezt is te mondtad. Szóval a saját érveidet fordítod ki, mint ahogy ezt valahol lentebb már leírtad! Mindig mást mondasz. Ezek így nem túl jó érvek.
2014. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
59%

Jaj, Istenem. Rengeteg érvet, tényt írtam. Mire a szokásos pontversenyes dolog. Kit, mikor győzött le. Kicsit a pontverseny mögé nézni, az már nem megy.

Vettelkénél a jelenséggel van baj, rengeteget írtam erről is, mire jött a 2009-ben a Brawn volt a legjobb autó(:D). Szeretnék olyan világban élni, ahol a valós teljesítményt értékelik, és nem az alapján döntenek, hogy egy s.z.ar műanyag löttyöt gyártó vállalat marketing osztálya mit próbál lenyomni a torkokon. És akkor mi van, ha lenyomta Webbert? Írtam erre is már dolgokat, arra nem jött reakció.

2014. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy verte el? Vettel sokkal jobb pilóta mint Webber.. Jó év elejét kivéve nem a Brawn volt a legjobb autó.. Ezt rosszul mondtam. De ez most hogy jön ide? És igen 2009-be rá fejlesztették a bikát..
2014. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
59%

Jaj, Istenem. Te néztél akkor F1-et? Te nem emlékszel, arra, hogy a szabályváltoztatások miatt az előző évi autóból semmit nem lehetett kb felhasználni? Mindent 0-ról kellett építeni. Egyébként azt, hogy Webberre fejlesztették, ezt honnan veszed? Vettel mindig is a kiskedvenc volt, Webbert pedig bevitte a szájában a cica.

Az nem zavar, hogy 2010-ben az utolsó verseny előtt Webber volt előrébb? És az, hogy vettel azért lett bajnok, mert Webbert beáldozták? Írd még le légyszíves 826-szor, hogy hol kit győzött le, 0 teljesítménnyel a legjobb autóval.

2014. máj. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
Te mást nem tudsz mondani? Szánalmasak ezek a kifogások.. Akkor Alonso miért nem lett bajnok? Ha ő olyan gyors akkor miért nem előzte meg Petrovot? Mert ahhoz béna a kis kedvenced?
2014. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
20 Ponttal megelőzte Webbert.. Igen elmondom 827-edszer.. És akkor mi van? Te is alonsod nyalásán kívül nem tudsz mást mondani csak a f.ságaidat ismételni
2014. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
59%
:D Te néztél akkor F1-et? Neked a tények azok "Alonsonak s.e.ggnyalás", a baromságok amiket a műanyaglötyicég lenyom az emberek torkán, azok meg tények.
2014. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:
59%
De most álljak neki összehasonlítgatni? Hogy Alonsot ekkor nem engedték el, Vettelt meg 2012 Brazíliában mindenki elengedte? Írjak a Renault F csatornájáról, meg a DRS-ről?
2014. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
nyugodtan :)
2014. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim válasza:

Vegitaéssongoku te akkora egy gyökér vagy istenem-.- szánalom amilyen ellendrukker vagy, csak Alonsot isteníted, meg bizonygatod, hogy Vettel milyen rossz pilóta. Könyörgöm, hogy lehet egy 4x-es világbajnokot szarnak nevezni?!?! gondolkodj mér el egy kicsit..Biztos itt tartana, ha az lenne. Gratulálok a meglátásodhoz (Y)

Gyűlölöm az olyan tipusú embereket amilyen Te vagy, már ne is haragudj! Miért kell a másik ember kedvencét lealázni??-.- búj el!!

2014. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!