Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettel 26 éves létére, már 4x...

Vettel 26 éves létére, már 4x világbajnok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Még soha a Forma 1 történetében, senki sem nyert ilyen fiatalon 4 világbajnoki címet, de még hármat sem. Schumacher harmincon felül szerzet ötöt, nos neki már négy meg van, és még csak 26 éves.


A bírálok az autóra fogják, amiben van némi igazság, de ennyi és nem több. 4 vb címet, nem lehet véletlenül szerezni, és csak az autó miatt, oda kell némi tudás is.


A másik ok, amiért nem kedvelik, hogy mindig nyer: Itt megkérdezném, hogy ez miért baj? Mindenki nyerni akar, én is nyerni akarnék ha ott lennék, akár egymás után 100x is, azért versenyez valaki, hogy nyerjen, nem? Itt a többieket kéne ostorozni, hogy nem tudnak egy jó autót megtervezni, meg a pilótákat, akik nem tudják Vettellel felvenni a versenyt (mondjuk Alonso-ra sok panasz nem lehet.)



Én úgy vagyok vele, hogy 4 vb címet NEM LEHET megmagyarázni, és felesleges is, ezek tények! Most 9 futamot nyert egymás után, ami félelmetes, szerintem ez sem mindennapi. Ez a srác, már most történelmet írt, és már most a legendás versenyzők közé tartozik! Amit Ő elért, azt eddig még soha senki nem érte el, ilyen fiatalon. Senna volt a legfiatalabb 3x vb bajnok 31 évesen! Vettel 5 évvel fiatalabban már egyel többet szerzet! Ettől függetlenül Senna egy piszok nagy versenyző volt, és Isten nyugosztalja. :(


Ez az én őszinte véleményem. És a Tiétek?


Köszönöm. :D



2013. dec. 1. 14:46
 81/104 anonim ***** válasza:
59%
Uramisten. Ezzel a Red Bullal meg Ricciardo győzött, Vettel meg nem. Na, ilyenkor mi van?
2014. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
Na látod! Én nem vagyok agyzsibbadt.. szeretném megkérdezni hogy miért jobb Alonso mint Vettel! De nem kaptam választ!!
2014. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
59%
Nem jobb! Elvégre még az újonc Hamiltontól is kikapott!
2014. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
59%
Még egy gondolat, ami igazolja, amiről folyamatosan írtam. Egyre többet olvasni a fórumokon, hogy Vettelt hátráltatják, Ricciardot nyomják. Erre írtam, hogy Vettel egy gumibábu, amit a Red Bull telepumpált levegővel, és most szépen kiengedik belőle. Majd most Ricciardot fújják tele.
2014. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
59%
Jaj, ezt a kérdést már el is felejtettem. Kérhetném a kedves szakértők véleményét Vettel idei (már-már szokásos) nulla teljesítményéről?
2014. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim válasza:
Miért kell folyamatosan osztanod az észt? Miért nem tudod elfogadni Vettel tehetségét? Ne legyél már féltékeny, hogy másnak összejött az, ami neked nem. Majd meglátod, hogy a Ferrariban is bajnok lesz!!!
2014. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim ***** válasza:
59%

Vettel tehetsége:D Sebastian Vettel és az ő nagy tehetsége. Szokj le a kereskedelmi médiáról, és olvass el egy-két könyvet, hátha tisztábban látsz majd. Idén egész évben kerestem, néztem, kutattam azt a fene nagy tehetséget, hát nem sokat láttam belőle. Konkrétan semmit. Ricciardoét láttam. Három pazar futamgyőzelmet szerzet, (itt megjegyezném tejfelke nulla, azaz NULLA-szor tudott győzni, de még a dobogóra is csak négyszer fért fel, miközben Ricciardo 8-szor). Megérdemelten, simán, ellentmondást nem tűrően gyűjtötte be a harmadik helyet az egyéniben, a második leggyorsabb autóval, amivel a Schumacherhez hasonlított kis nyomoronc egy ötödiket alig bírt összekaparni. De ő tehetséges. Tény ami tény, Ricciardo szétzúzta, meggyalázta, porba tiporta, lealázta, mondhatnánk reggeli előételnek is kevés lett volna neki Vettel, olyan könnyen verte gyakorlatilag (tisztesség ne essék) szarrá.

Örülök, hogy én ezt nem "értem el" az életben. Leköpném magam mindig, ha elmennék egy tükör előtt. Nem bírnám elviselni, hogy valakit úgy győzők le egy versenyben, hogy a teljesítményét meg sem közelítem. Tudod én az eredményeimért szeretek megküzdeni. Az, hogy minden klappol, és nekem a kisujjamat se kell mozdítanom, majd nyerek valamiben, amihez egy nagy nulla vagyok, attól óvjon meg az ég.

Igen, lehet bajnok a Ferrarival. Majd ha a Ferrari is épít egy három másodperccel gyorsabb autót mindenki másénál, akkor van esélye egy másodpercet adni a mezőnynek.

2014. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
Hát idén az eddigi teljesítményébe nem nagyon lehet belekötni. :)
2015. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
59%
Mert? Az összemákolt futamgyőzelmétől kéne elájulnom? Vagy attól, hogy megint kis popsikája alá van tolva a jó autó, amivel ennél sokkal többet kéne mutatnia?
2015. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
100%
Na idefigyelj te kis ellendrukker. Igen összemákolt futamgyőzelem.. megint.. mint Ricciardo futamgyőzelmei tavaly. Tavaly tényleg jobb volt az ausztrál nála, de idén Vettel a legjobb pilóta a mezőnyben. Ez teljesen egyértemű annak, aki nem egy pilóta ellen, hanem egy csapatért szurkol. És ez a csapat nem a Ferrari! Ilyenkor lehet jönni azzal hogy Raikönennek milyen problémái voltak, vagy hogy Raikönen már kiégett, de ha téged az nem érdekel hogy Vettelnek milyen problémái voltak tavaly, akkor minket meg ez nem fog érdekelni. Ki neked a jó pilóta? Alonso, akit eddig elver a lesajnált, öreg, mák VB-t szerző Button? Jaa.. az is szerencse volt. Értem én! Kit érdekel, hogy hogy szerzett pontot? Pontot szerzett! Ez a tény.. Ricciardo, aki eddig egy selejt, és az újonc Kvyat ott van a sarkában? Most nem a pontokról beszélek, hanem a teljesítményekről.. Jaa gondolom Kvyat is annyival jobb Vettelnél mi? Vagy Raikönen, akit idén porig aláz a csapattársa? Vagy Hamilton, akinek a se.ge alá toltak egy kib.szott gyors autót, és még azzal sem képes minden futamot megnyerni, úgy hogy a csapattársa egy utolsó lúzer? Na ki akkor a jó pilóta? Öszzemákolt futamgyőzelem.. Ez igaz. Kilenc másodpercet adott a futam végén a körönként három másodperccel gyorsabb Mercinek, jaja, összemákolt futamgyőzelem. A körülmények tényleg neki kedveztek, de a négernek simán meg kellett volna előznie.. Ő baja. Tényleg jó autó van alatta. A második legjobb autó a mezőnyben. Az első autó körönként legalább 3-5 mp-vel gyorsabb a Ferrarinál, és ezzel az autóval már van egy első és egy második helye. A többi futamon, Bahrein kivételével mindenhol 3. lett, a második legjobb autóval. (Ezeken a futamokon hozta a kötelezőt). Egyedül Bahreinben nem volt olyan jó, de az időmérőn ott is második lett. Na most jöhetsz azzal hogy egy második helyett hogy eldobott, de ott is megverte a körönként három másodperccel gyorsabb Mercedesek egyikét. Ennél többet szerintem nem normális, aki vár egy versenyzőtől, legyen az olyan jó mint Ricciardoka, vagy a többi nagy profi, Alonso, Raikönen, vagy Hamilton.
2015. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!