Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fejlődök?

Barbixo kérdése:

Miért nem fejlődök?

Figyelt kérdés

Hetente 3-4 alkalommal futok, és minden egyes nap csinálok száz felülést, negyven fekvőtámaszt és egyéb (főleg) karerősítő gyakorlatokat.

Talán csak az idő miatt, hiszen kb. 6 héttel ezelőtt kezdtem el 'edzeni', de nem mondhatnám hogy fejlődést veszek magamon észre.

Katonának szeretnék majd jelentkezni. Futni 3,2 km-t kellene, viszont egyenlőre csak 1 km megy, hol úgy érzem, meg sem kottyan, hol úgy hogy még ez a táv is nehéz. A felülés nem igazán jelent problémát, abban csak gyorsabbnak kell lennem, viszont kb 20 fekvőtámasz után már nem igazán bírja a karom a terhelést.

Amint láthatjátok én ezt nem azért csinálom, mert csinos akarok lenni, hanem komoly álmaim vannak, ezért is olyan fontos ez a kérdés számomra. 21 éves vagyok [lány], és ezelőtt a hat hét előtt mondhatjuk, semmit sem sportoltam. Kb, 14 hónapom van még, szerintetek képes lehetek annyit fejlődni, hogy mehessek katonának?

És mi lehet az oka annak, hogy semmi fejlődést nem érzek?



2014. ápr. 23. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na látod, nincs lehetetlen. Sok sikert, aztán egyszer talán még szolgálatban is leszünk együtt, bár egyikünk sem fog róla tudni! ;)
2014. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
na! gratulálok! :-D Így tovább. ahhoz hogy a fekvőt jobban bírd, szerintem eddz alkarra is. Továbbra is szurkolok neked! és azlőző válaszolónakis. Sok sikert mindkettőtöknek.
2014. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

:D Ahogy mondtad, nincs lehetetlen, szóval még az is megeshet. Bár mondjuk, ha szolgálatba kerülsz egy Barbival, sejtheted. :D Kérdés, hogy hány van.

Köszönöm szépen minkettőtöknek! Ha újabb kérdésem lenne, csak remélem majd, hogy tőletek kapok választ, mert tényleg sokat segítettetek!

2014. ápr. 26. 06:22
 14/15 anonim válasza:
nincs mit. :-) Örömmel segítettem
2014. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor majd figyelek a Barbikra! ;)
2014. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!