Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahas egy hónap alatt?...

Kockahas egy hónap alatt? Vélemények?

Figyelt kérdés

Ma találtam ezt a cikket a neten: [link]


Meg kell osztani Facebook on a kepet, hogy megnézhesd, ezért leírom milyen gyakorlatokat ír:

Naponta: 30 emelt dérd + hasprés

30-30 váltott térdérintés fekve

20 lábemelés

20-20 váltott térdérintés lebegően

30 térdemelés lebegőülésben

20 sarokérintés

1 perc hidratálás

20 "superman" póz


Nem igazán értek hozzá, viszont új évi fogadalmaim közé tartozik hogy a nyáron kicsit formába hozom magam. Úgy gondoltam nyáron minden nap reggelente elmennék futni, miután vissza tértem a futásból elvégezném azokat a gyakorlatokat amiket leírtam, esetleg kiegészítem fekvőtámasszal, utána pedig kézi súlyzóznék.


Mivel mint írtam nem igazán értek hozzá, ezért szeretném kérdezni hogy mi a véleményetek azokról a gyakorlatokról? Tényleg ilyen hatást hozhatnak 1 hónap alatt? Esetleg ha nem 1 hónap alatt, de 2-3 hónap alatt látszódni fog majd az eredmény? Esetleg a gyakorlatok számán kellene majd a későbbiekben növelni?


Még valami: 16 éves vagyok, ezért nem szeretnék még edzőteremben elkezdeni edzeni, ezért gondoltam hogy itthon kezdek valamit magammal, és ezek a gyakorlatok elég szimpatikusnak tűnnek. Edzőterembe később, 18-19 évesen kezdenék majd el járni.


Előre is köszönöm a segítséget, tanácsokat.



2015. jan. 18. 21:00
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én egy nap múlva néztem meg ezért nekem 1 hónap múlva március 22 lesz. Kérlek ezen most primitív emberek módjára kezdjünk el vitatkozni.
2015. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem az egy hónapon van a hangsúly, hanem a gyakorlatokon. Hogy azok mennyire vállnak be?
2015. febr. 22. 15:31
 13/16 anonim válasza:
be vállnak.
2015. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ma telt el az 1.hét. Nekem úgy néz ki nagyon hatásos.Szombaton kezdtem, vasárnap izomlázam volt. Ezért a nyújtásról ne feledkezz meg. Szemmel láthatóan sokat formálódott a kérdéses rész. Szerintem csináld bátran. Én egyébként nagyon odafigyelek a kajára is. 40 éves vagyok, három gyerek, nő. Biztosan nem hagyom abba. Olyan szép lett a hasam. :)
2015. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Jó gyakorlat nekem bevált!
2015. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Először is kijavítanálak, az hídTARTÁS nem hidratálás, másrészt a gyakorlatok teljesen jók, és meghozzák a hatásukat.. Amire viszont sose hallgass, az az hogy "étrend nélkül nem érsz semmit" Ez hatalmas hülyeség, ezt ne is vedd komolyan.. Tény, hogy az étrendnek fontos szerepe van, de ha ugyanúgy eszel, akkor is hatása lesz.. gondolj bele.. Eszel úgy mint most, és nem edzel.. Semmit nem változol nem? Na most ha Eszel úgy mint most, és edzel mellé, akkor logikus hogy változni fogsz.. Másrészt én sem változtattam semmit az étrendemen, mégis hamar látszott az eredménye az edzésemnek. :)
2016. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!