Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha hasazás közben sokat...

Ha hasazás közben sokat iszom,3-4 litert 10-15 perc alatt minden alkalommal attól kialakulhat a hasban sérv?

Figyelt kérdés
Illetve ha közben jól meg is nyújtom, azaz gyakorlat érzése közben érzem hogy keményen feszül az egész hasfal, ezek valamelyikétől keletkezhet hasi sérv?

2019. júl. 24. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de hogy tudsz hasazas közben 4 litert meginni 15 perc alatt?
2019. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fogom magam, érzem, hogy ki vagyok száradva aztán lehúzom, egy literes kulacsom van.

De amikor megiszok egy litert és újra töltöm, akkor néha amit megittam azt kihányom a recepciós pultba, nagyritkán még a lányok pólója is olyan lesz, de nem szólnak be érted, mert tudják, hogy nemes célért küzdök és stabil vagyok.

2019. júl. 26. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a "Ki tud meginni hasazás közbe 3-4 litert-csak is stabil tagoknak, és internetes trolloknak" Guinness record megdöntésére.
2019. júl. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!