Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe lehet dobálni a...

Konditerembe lehet dobálni a sulyzokat?

Figyelt kérdés

2x60as szoktam fekvenyomni.


Mikor vegzek általában 2 méterre eldobom.


Mar szoltak miatta de nem tudom mi bajuk van.


Hozzátartozik az edzesmodomhoz ez a stílus. Igaz a teszto nem eppen alacsony...


2019. júl. 26. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha majd valóban ekkora súlyokat fogsz használni rájössz, hogy miért dobjuk le. Azért, mert a munkasorozatok végeztével nincs az a stabilizátor ami elbírná a finom mozdulatot, amivel szépen lerakod.

Persze vannak olyanok akik mindegy mekkora súlyt használnak, dobálják. Viszont az sokkal jellemzőbb, hogy csak a maximum zóna közeledtével kezdik le ledobni a súlyt.

Képzeld el, ha ülő helyzetből előre kéne hajolni 100+ kilóval és szépen visszarakni a földre magad mellé úgy, hogy közben 180as a pulzusod, fingani nincs erőd. Vagy ugyanígy, ha nem hajolással próbálkozál, hanem valamiféle karmozdulattal.. Ott rándulnál meg legalább két helyen. Már ha szerencséd van és nem szakad.

2019. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, van akinek egy 100 kilós felhúzás is nehéz, szétbszni magad meg nem okos dolog, azért mert "én is le tudom rakni normálisan a súlyt", mondja az ötven kilós csaj, aki 30 kilóva merevlábazik... Egy normális edzőteremben eleve van gumipadló és senki nem sírja el magát, ha valaki lebsz egy súlyt...
2019. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!