Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anabolikus szteroidok közül a...

Anabolikus szteroidok közül a tesztoszteron okozza a legkevesebb problémát a szervezetben?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szóval rettegj nyugodtan a koksztól csak ne terjessz hülyeséget!


Jó natur bohóckodást!

2019. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Amit utána pikk pakk vissza lehet állítani. Hallottál már olyanról, hogy pct? Gondolom nem és azért beszélsz marhaságokat."


Dr Gődény György gyógyszerész mondta, hogy van aki 20 kúra után is vissza tudja állítani a tesztó termelését de szólok neked, hogy van akinek soha a büdös életbe nem áll vissza magától.

2019. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szóval nem terjesztek hülyeségeket ti meg csak csesszétek szét a szervezeteteket kokszos hülye gyerekek. Ilyen tipikus kis hülye cigánygyerek mentalitás, hogy kokszoljunk nyugodtan úgyse árt.
2019. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12 most is ostobaságokat beszélsz
2019. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor írd le, hogy miért beszélek ostobaságokat mert én legalább érveltem nem úgy mint te.
2019. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Annyira viccesek az ilyen elszánt koksz ellenes hős antidoppingosok, önkéntes wada ellenőrök :D Kár, hogy semmit nem értek el ezzel. Sőt...
2019. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én még életemben nem hallottam olyat hogy valaki első kúra után.Visszafordíthatattlan károsodást pl máj vagy vese vagy szív bajt szedjen össze.

Legyen az a leghülyébben szedett danabol vagy szépen belőtt pl test prop kúra rendes levezetéssel.

Oké megnyomhatja a vérnyomást a rossz-jó koleszterin arányt de ezek nem olyan problémák amik kinyírnak azonnal.

Baj akkor lesz ha hülye kézbe kerül.

Vagy kvázi függő lesz az ember és túltolja a koxot.


Illetve van egy olyan veszély amiről sokan megfelejtkeznek.Az a sterilitás.

Ha sza r cuccot akkor megszívtad :D

2019. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!