Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tesztoszteron használata...

A tesztoszteron használata teljesítmény növelés céljából, hátással van az agresszióra?

Figyelt kérdés
A szteroid használók ezt tagadják, pedig a saját bőrömön tapasztaltam, hogy ez nem csak kitaláció. Soha életemben nem voltam erőszakos ember, aztán elkezdtem használni heti 300 mg tesztoszteront, és mindenkit meg akartam verni. Lehetett akárki, szembe szálltam vele. Testvérem, barátaim, nálam sokkal keményebb emberek, nem számított, elborult az agyam, és támadtam.

2019. júl. 11. 22:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet erre azt írni, hogy placebó, de hittem azoknak, akik azt mondták, hogy nincs összefüggésben a használata az agresszióval. Meg sem fordult a fejemben, hogy én agresszív leszek.
2019. júl. 11. 22:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy te hol hallottad, hogy kitaláció. Én mindenhol azt hallom, hogy fokozza az agressziót, még egy alapvetően nyugodt emberben is, és ez logikus is.
2019. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Emberfuggo...
2019. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem emberfüggő, kimutathatóan fokozza.
2019. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom honapok ota rajta vagyok 3x 1ml propin es nem lettem vadalat, sot meg agressziv se... mondjuk alapbol nyugodt termeszetu vagyok
2019. júl. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valoban van ilyen mellekhatasa a szteroidoknak, de mint minden mas mellekhatas, nem jelentkezik 100bol 100embernel.
2019. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkiből vált ki agressziót csak van aki eztvtudja kezelni. Meg vannak akik direkt az agyadra mennek es akkor van baj .
2019. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem agressziot valt ki, hanem fokozza. Ha alapbol nyugodt vagy, csak kicsit turelmetlenebb leszel. Viszont ha meg alapbol egy vadallat vagy, inkabb vigyazz a tesztoval, trenre meg ra se nezz, mielott bortonbe kerulsz.
2019. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet aggresszív leszel, de attól nem versz meg egy boxolót pl
2019. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hatással van.
2019. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!