Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés mellé kiegészítéské...

Testépítés mellé kiegészítésként milyen aerob tevékenység ajánlott?

Figyelt kérdés

Kritériumok:

nem lehet bohóckodás, zumba, eliptikus tréner és barátai kizárva.


Kulturált viszonyok között legyen űzhető, tehát az ilyen utcai futkározás a tűző napon a betonon kizárt dolog.


2019. júl. 30. 11:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én a +30 fokba járok ki a helyi futópályára sprintelgetni. És? Nem halok bele. Akarni kell csak, nem finnyáskodni.
2019. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy vannak alap igényeim. Pl klíma, öltöző, zuhanyzási lehetőség stb.
2019. júl. 30. 12:40
 13/30 anonim ***** válasza:
Semmi gáz, megértem. Én az ilyen elvetemültebb fajta ember vagyok.
2019. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs ezzel mindaddig míg emiatt nem érzed többnek magad vagy amíg nem akarod ezt másra ráerőltetni.
2019. júl. 30. 12:58
 15/30 anonim ***** válasza:
Szó sincs ilyesmiről. Csak az se túl király, ha mindenféle kifogást gyártasz magadnak. Nem érzem többnek magam senkinél, csupán azt akartam mondani, hogy ha van akaraterőd, akkor nem foglalkozol olyan dolgokkal, hogy túl meleg/hideg van kint, vagy hogy túl klóros a víz.
2019. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

A klóros víz pont, hogy pozitív. Mivel fertőtlenít.



Nem kifogást keresek. Testépítéssel foglalkoznom, elég komoly szinten, hidd el sokkal több lemondással, küzdelemmel, elköteleződéssel jár mint bármi más.


Csak tudod van egy jósági színvonal is amit egy bizonyos szint felett illik megütni.

2019. júl. 30. 13:37
 17/30 anonim ***** válasza:
Javaslom kiegészítésnek a jógát vagy a kőműves kondit, kiegészítésnek jók.
2019. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Jóga jó, jó csajok vannak
2019. júl. 30. 22:24
 19/30 anonim ***** válasza:
Nehogy már jógázz, az nem is sport, inkább nyújtsál minden gyakorlat végén + 1 percet és akkor megvan a jóga.
2019. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Küzdősport. Ha nem akarod más "testét fogdosni" (Uram atyám 😂😂😂), akkor válassz olyan stílust, ami állóharc, test-test küzdelem és földharc nélkül.

Ökölvívás, savate, kickbox, muay thai (bár itt clinchelni kell, ahol közel kerülsz a másikhoz, de b*szd ki, nem lesmárolni kell meg megd*gni).

2019. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!