Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gabonak ezt a formáját most...

Gabonak ezt a formáját most már elismeritek (93 kg-ra feltömegelt)?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 3. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
100x ellett mondva. Naturálba fullos lenne, koxosként pedig semmi kimagasló, és ez közel sincs 93kiló.
2019. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Mérlegre állva 93-at mutatott és szerintem reális.

Elég magas srác 190 körül van ha jól tudom. Elég szálkás is, és egységnyi térfogatú izom mint tudjuk nehezebb mint egységnyi térfogatú zsír.

Szteroiddal valóban nem kimagasló forma, naturálként nagyon jó lenne. Viszont ha nem testépítő szemmel nézzük hanem átlag esetleg nemsportoló emberként, akkor kox ide vagy oda, nagyon jó forma.


Illetve sokszor leírtam már, ő nem versenyző. Ahhoz nyilván kevés lenne de nem is célja.

Strandon jól kinézni, meg fesztiválon félmeztelenül táncolni pedig tökéletes egy ilyen forma.

2019. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Én eddig is elismertem. Brutál jó forma.


Persze jönnek majd a fikázók, de ők csak szimplán irigyek akik negyed ilyen formát nem tudnak felmutatni.

2019. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szteroiddal valóban nem kimagasló forma, naturálként nagyon jó lenne."


De bírom az ilyen dumákat.

Van egy érzésem, hogy az ide írogatók 90% szteroidokkal se tudná hozni Gabo formájának felét se. Csupa szájhős itt mindenki.

2019. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó kép. Melegrandi. hu ra feltöltöm ezt a homokládát.
2019. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem versenyző, csak hobbista, arra jó a formája.
2019. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne tudni mit használ.
2019. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt mindenki azt hiszi, hogy kox mellett olyan egyszerű jó formát összehozni?
2019. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy kox mellett könnyű jó formát hozni.

De amit a képen láttok az naturálként (kb a max egyébként) lenne úgy 4-5 év edzés és tiszta kajálás. Gabo december/január körül össze volt esve, ő maga mondta hogy szarul néz ki (nézzétek vissza az instáját). Tehát kb fél év alatt hozott egy naturál max formát valószínűleg kémiai segítséggel.

Ettől függetlenül a forma tényleg jó. Naturálként kimagasló lenne koxosként meg csak szimplán jó, mert koxszal azért messze jobb formákat is összehoznak emberek.

2019. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vallan tul ez a tomeg ezzel a szarazsaggal boven hozhato naturban. De nem egyszeru. Ku_va sok melo. Koxal 3 fokkal konnyebb, ettol fuggetlenul rendben van a forma.
2019. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!