Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti elismeritek azokat a profi...

Ti elismeritek azokat a profi erőemelőket, testépítőket, egyéb sportolókat akikről kiderült/kiderül hogy doppinghasználók?

Figyelt kérdés

Nem emberileg gondolom,csak a sport szemszögéből.

Köztudott hogy főként az erősportokat és a testépítést fertőzte meg a dopping a legnagyobb mértékben.


Az ilyen embert aki koxal ér el eredményeket én sajnos nem tudom elismerni.



2013. ápr. 11. 09:19
1 2
 1/20 Antimod ***** válasza:
100%
A kellemetlen ebben az, hogy van, akiről kiderül, hogy használ, van, akiről nem. Ez is egy macska-egér játék. Akinek a szervezetében soha nem tudják kimutatni az éppen tiltólistán lévő anyagot, nem cáfolja azt, hogy doppingolt.
2013. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Most ezt komolyan kérdezed? Az INBA (naturál testépítő verseny) versenyen kívül induló testépítők közül ki merem jelenteni, hogy az összes koxol. Hát hogy gondoltad, hogy egy superbody versenyre pl GP kategóriában bármi esélyed lenne naturálként?? De még egy atleticben is szinte mindenki koxol. Sőt képzeld, hogy még egy női fitness modell kategóriában is a nők nagy része használ gyengébb, nem vizesítő cuccokat, oxandrolont, stanát, clenbuterolt, stb.

Szóval az a ritka, mint a fehér holló, ha valaki naturál.:)

2013. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nekem ezt nem kell bemutatnod hogy kik és milyen sportágakban koxolnak :)

Nyilván a natural erősemberek és a natural testépítők nem szednek tiltott szereket.Ezekben a szövetségekben elég keményen szűrik és büntetik a használatát.

Valahogy sejtettem hogy a profi testépítők nem a friss levegőtől nőnek meg 130 kilóra és 2 méteresre :D

2013. ápr. 11. 10:17
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Akkor mi a kérdés? Egyébként kevered,mert attól még nem profi valaki, hogy indul egy hazai versenyen, akár mekkora is. Profi kártyája ha jól tudom, akkor csak Tóth Daninak van. De attól még az egész magyar élvonal, sőt szinte minden versenyző cuccol. Ahogy írtam is: van az INBA, ott van doppingellenőrzés, de azon kívül megy a cucc rendesen.

Erősemberek is koxolnak, ne legyenek illúzióid.:)

2013. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem érted....A natural ágról beszélek hogy ott nem koxolnak se az erősemberek sem a testépítők.

A kérdés pedig az hogy ha egy sportoló koxal ér el sikereket akkor azt tisztelnünk kellene e?

2013. ápr. 11. 10:49
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én tisztelem a versenyzőket, még ha koxolnak is. Lehet lepontozni.:)

Szerintem nincs naturál erőemelő verseny. Testépítésben is csak az INBA van, ahol végeznek doppingvizsgálatot, még egy kisebb szentendrei Bodysport kupán (májusbanlesz)sincs ellenőrzés. Ugyanis elég drága, egy teljes kőrű vizsgálat vagy 100e forint.

2013. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

[link]


De van. És ezek nemzetközi strongman versenyek rendszeres dopping tesztekkel.Miért pontoználak le?Mert van véleményed?!Ezért tettem fel a kérdést hogy kapjak választ :)

2013. ápr. 11. 11:03
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tévedtem, ha ott van doppingellenőrzés.

Na mindegy, én elismerem a koxosabb vonalat is,bár én naturál vagyok.

2013. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a koksz nem végzi el helyettük a munkát, szóval miért ne ismernénk őket el, ha az összes vetélytársuk is ugyanezt csinálja, tehát azonosak a feltételek? Ez már egy másik szint, sőt, egy másik világ, ők az orvostudomány kísérleti egerei, cirkuszi mutatványosai, azért ez se semmi, hogy ezt bevállalták. Ők tulajdonképpen az életüket áldozták be ezért, ahogy a sok világhíres színész/énekes is, akik nem tudnak úgy elmenni a közértbe, hogy ne legyen körülöttük 7126812735612 fotós. Ők se normális emberek már lényegében. Ők a cirkusz, minket szórakoztatnak.

Szóval amíg a hasonló a hasonlóval versenyez, nincs gond. Attól függetlenül, hogy engem személy szerint hidegen hagy a férfi testépítés (meg a női is, mmint a testépítő-kategória).

2013. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem teszek különbséget ezek között. A kox nem váltja ki a munkát, ugyan úgy kell edzeni és táplálkozni, plusz valamit jól kell csinálni az életben, hogy ha erre pénze van az illetőnek. Egyedül a suttyó tinik körében elítélendő, akik 2 hónap alatt akarnak nyárra izmosak lenni, de az más kategória.

Aki koxol az 2x annyit tud edzeni, és többet is kell kajálnia, szóval ha nem is mondom azt, hogy jobban elismerem, de nem negatívum ez számomra.

2013. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!