Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen súlyokat válasszak?

Milyen súlyokat válasszak?

Figyelt kérdés

Fix súlyú súlyzókra gondolok. Kezdő vagyok és ithonra kellene.

Azért gondoltam erre mert nem kerek és nem gurúl el könnyem ezért az író asztalomon is tarthatom és meg emelgethetem néha mikor gondolkodom, vagy érzem, hogy kezdek elbambulni.


[link]

2,5 vicc, 5kg -ket lazán emelgetem, 7,5 nél érzem, hogy van valami a kezembe, 10 nél már nehézkes a mozgatása de gond nélkül meg tartom. 15 nél már a tartása olyan mintha a 10 sel hadonásznék.


De persze arra is kéne ha már-van hogy többet is edzek vele, hogy segítsen izmokat formálni. (most nm Schwarzeneggere gondolok... hanem annyira hogy legyen valami formája.)


Nincs időm terembe járni de van itthon pár gépem és bringával járok melóba és néha megyek pár extra kört emelkedőkön is, amihez egyre kevésbé kell leváltsak, hogy felmenjek rajtuk.

Étrendemet még alakítom.....


2019. aug. 4. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez semmire sem jó... Venni kell egy kétkezes rúdat + tárcsát, el tudod tenni a sarokba simán, azzal már tudnál érdemben is erősödni + látszata is lenne. Mellé meg mehetne fekvőtámasz, húzódzkodás,tolódzkodás stb.
2019. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!