Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itt lesz egy kép a testemről,...

Itt lesz egy kép a testemről, kíváncsi vagyok, hogy hány százalék testzsírnak gondoljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan tudnék a mellkasi részemről leadni zsírt?


16 éves vagyok egyébként,63kg és 168cm. Kép:

[link] Köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 6. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Még mehet a dirty bulk 75-80 kilóig, rendesen meglesz az aputest. Csajok sorban fognak érted állni tesó!
2019. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
18-20kb. Helyi zsírégetés nincs, diétázz aztán ha komolyan gondolod mehet tiszta tömegelés. Első válaszoló megint hozta amit kell
2019. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
20-21% a testzir, azt mondod, hogy folytassam a diétát és később pedig mehet a tömegelés?
2019. aug. 6. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt. De mehet fordítva is, ezt neked kell eldönteni.
2019. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! szerintem megpróbálom a súlyzós edzést, mellette a diétát és levinni a testzsírt.
2019. aug. 7. 03:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Én inkább lassú tömegelésbe kezdenék kb 2-3 évig.
2019. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Test kompoziciot kell valtani, nulla izomzattal mehet a tomeg, ha figyelsz a tomeg alat es kezdo vagy ;) jo formaba hozhato ez ;)
2019. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennél a súlynál nem érdemes diétázni. Előtt építs egy alap izomzatot és utána lehet igazán lean bulkolni és akkor sem feltétlenűl az a célszerű, de itt még főleg nem.


A testzsírszázalékod ismerete meg teljesen mindegy. A kinézet a fontos. Számokkal nem lehet csajozni :D

2019. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mi lenne ha folytatnám a súlyzós edzést és a diétát?


Megpróbálni levinni a testzsírt kb 18-17%ig, és aztán elkezdeni tömeget növelni?

2019. aug. 7. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:

9# De ... nincs rajtad semmi zsír. Vagyis van egy kevés nyílván, de emellett 0 az izomzatod, amiből még veszteni is akarsz, hogy vékonyabb legyél?


Ne folytasd kalóriadeficitben. Semmi értelme.


Csak azért ne akarj jobban lefogyni, hogy a kockáidat látsd .. mert még konkrétan nincs mit látni, szóval nagyon le kéne fogynod hozzá plusz az amúgy is eltünne ahogy elkezdenél komolyabban növekedni.


Mert ilyen állapotból nem lehet lean bulkal felmenni. A lean bulkhoz kell alap izomzat. Mindenképpen hízni fogsz...

2019. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!