Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo adagolás?

Norbert002 kérdése:

Jumbo adagolás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy elkezdtem edzőterembe járni a súlygyarapodás érdekében. Rettentően nehezen hízok 172cm vagyok és 51kg. Heti 3x járok edzőterembe, és Jumbo étrendkiegészítőt vettem.Étrendet ugyancsak követe "tömegnövelő étrend 60kg testsúly mellett"amit amennyira csak tudom betartok de van, hogy 1 étkezés kimarad esetleg mással helyettesítem.A kérdésem az lenne,hogy edzés után 130g jumbot fogyasztok.De nemtudom pihenőnapokon is mehet-e? Válaszotokat előre is köszönöm!

2019. aug. 8. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jumbot nem kellett volna. Most edd meg mit vettél, de felejtsd el utána örökre. Tele van cukorral.


Helyette Mex Size Max. Sokkal olcsóbban kijössz vele és minőségi szénhidrátot és fehérjét nyújt, cukor lényegében nincs is benne csak pár gramm.


Tömegnövelő minden nap menjen, pihenőnapon fontosabb is, mint edzés után, akkor regenrálódsz.

2019. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy működik, hogy edzésnapokon eszek belőle, pihenőnapokon meg nem. A tömegeléshez szükséges kalóriát minden nap be kell vinni!!!
2019. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ugy jobb lenne innom,hogy reggel 2 evőkanál és délután kettő?
2019. aug. 9. 19:27
 4/4 anonim válasza:

Lehetőleg egyből edzés után vedd be!

Igen lehet persze, csak a hasad menni fog arra készülj.

Alvás előtt nem ajánlom.

Vegyél be reggel 2 adagot, a másik 2 adagot pedig vedd be edzés után.

Ha annyira nem birja q gyomrod akkoe ne erőltesd a 4 adagolókanalat.

2019. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!