Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves lányt szerintetek...

17 éves lányt szerintetek hülyének néznének ha lemenne egyedül edzeni konditerembe?

Figyelt kérdés
Sose voltam még, és szerintem bénáznék is. :/ Futópadot használnám, meg fenékre, hasizmomra szeretnék edzeni legfőképpen. Csak videókat néztem erről, és nem tudom mennyire sikerülne,nem akarom hogy kínos legyen. Senkit nem ismerek aki kondizna, szóval nem tudom elvitetni magam senkivel.
2019. aug. 10. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen, egyből meglátnának és azt gondolnák, hogy hogy kerülsz egyáltalán oda.

Rosszabb esetben még meg is erőszakolnának. De ezt csak azok merik megtenni akik a hierarchia csúcsán vannak, mivel ők uralkodnak a teremben. Tehát ha terembe mész, akkor jól fel kell készülnöd.

2019. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Körbeállunk és kiröhögünk.
2019. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2019. aug. 10. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy jó lehetőség lenne a személyiségfejlődésre, hogy lerakod a megfelelési kényszered.
2019. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Kettes vagyok, négyes fején találta a szöget.
2019. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Egyes vagyok, rosszabb esetben még videót is csinálnak, viszont azt majd nem tudod megnézni mivel olyan oldalra töltik fel amihez még nem vagy elég idős.
2019. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire vagy szemrevaló?
2019. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem tudsz valamit, akkor a teremfelügyelőnél kérdezz rá és megmutatja a gyakorlatot, nincs abban semmi szégyen. Szvsz ha lenne is veled valaki, akkor is ezt ajánlanám, mert hiába jár valaki tízen éve edzeni, lehet, hogy nem szabályosan csinálja a gyakorlatot és akkor hiába mutogat neked bármit is.
2019. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Teremfelügyelő?

Az nem a múzeumban van?

A telefonnyomkodásra rágyógyult,az edzesről kb semmit nem tudó pultos csajon kívül általaban csak a vendégek vannak ott akik segíthetnének.

Ink keress egy edzéstervet,nézz vidiket a gyakorlatokról,aztan lemész a terembe és utánzod a látottakat.

2019. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MadSeal ***** válasza:
46%
Nyugodtan menyj le, senki sem fog felfalni. A fiatal lányokkal amúgyis segítőkészebbek az emberek. Jól melegíts be, és ahogy mondták, jobb ha valamilyen kezdő női edzéstervet követsz. A videok nézése is nagyon jó ötlet, illetve ha lehet, használj inkább csak gépeket. Bár a szabad súlyokat személy szerint jobban preferálom, viszont ha jól pozícionálsz be egy gépbe, nem nagyon ronthatsz el sok mindent a kivitelezésben, mivel az megvezeti a teljes mozdulatsorodat. Majd ha idővel összebarátkozol lent valakikkel, akkor kérd meg, hogy tanítsanak meg guggolni, felhúzni meg egyéb komplexebb gyakorlatokra.
2019. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!