Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A terembejárók többsége miért...

A terembejárók többsége miért nem ért az edzéshez, táplálkozáshoz, nyújtáshoz-regenerációhoz?

Figyelt kérdés
Olyan tájékozlatlan a többség hogy félelmetes, alapismeretek nincsenek meg sokaknak.

2019. aug. 12. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 8 éve edzek és még csak most tudom elmondani, hogy:

-minden gyakorlatot megfelelő formával tudok elvégezni.

-Bemelegítek

-A végén megfelelően nyújtok

-Jó edzéstervet követek és tudom, hogyan kell összerakni.

-Megfelelően regenerálok, deload hetekkel meg már ismerem a testem, hogy mikor nem szabad konditerembe. Melyik fájdalom jó és melyik nem ... főleg egy izom szakadás után megtanulja az ember.

-Még csak most kezdek el abszolút jól táplálkozni. Eddig csak hellyel közzel voltam jó úton.


Mindez 8 év edzés, ez idő alatt 2 személyiedzőtől kb összese 10 óra kijavítani pár rosszul berögzült hibát. 1 dietetikustól kb 5 találkozó és rengeteg megbíztató kutatási eredményekkel megerősített cikkek olvasása a neten.


Ez ilyen és kb az első 7 évben azt hittem mindent tökéletesen csináltam...

2019. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert az ember egy olyan faj ami tapasztalatok útján tanul, nem pedig genetikus úton mint például a Goauldok, illetve a morfogenetikus mezőt(ez egy információs bázis amiben állandóan benne vagy, mint a halnak a víz) sem tudja mindenki célzottan használni.
2019. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Kit érdekel?? Ez egy hobbi. A legtöbb embereknek van saját élete, amiben a konditermi edzés csak egy ici pici ujjnyi szeletet foglal.

Szerintem inkább az hátborzongató, amikor versenysportoló nem ért a saját sportágához, illetve az alapokhoz... amiket írtál.

2019. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval!
2019. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!