Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

A biszfenol-a nevű vegyület tényleg csökkenti a tesztoszteron szintet és növeli az ösztrogén szintet?

Azért kérdezem mert hallottam a neten hogy rengeteg dologban, kajában mindenben megtalálható az anyag és káros. Izomépítést befojásolja -e?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Biszfenol a, káros, hormon, rák, testépítés

aug. 13. 16:19  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen bőrgyógyászati betegségek gátolhatják egy fiú péniszének megfelelő mértékű növekedését kamaszkorban?
Tesztoszteron szintem 18.10 szerintetek jó?
Határérték felett lett a tesztoszteronom, gond lehet?
Túl magas tesztoszteron szint, lehet probléma?
Lehetséges, hogy azért voltam világéletemben 50 iksz kiló, mert alacsony a tesztoszteronszintem?
Most nekem alacsony a tesztoszteron szintem szerinted vagy nem?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!