Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nő a fenekem új nadrágok...

Ha nő a fenekem új nadrágok kellenek?

Figyelt kérdés

Bocsi tudom hülye kérdés, de a fenékedzésem közepében vagyok és nagyon kellenének új nadrágok, viszont attól félek hogyha izmosodik akkor bem fognak rámjönni

Ha a kategória rossz akkor bocsi:D



2019. aug. 18. 19:28
 1/7 anonim válasza:
Vegyél szerintem nagyobb nadrágot deréknál mint amennyi kellene. okkal vannak félelmeid mert ez van pl a lábnál a karnál ha edzel.nagyobb lesz.
2019. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lány v fiú vagy, de ha utóbbi, akkor nagyon oda kell tenned magad, hogy fenékben kinődd a nadrágot, velem már megtörtént, de az nem két hét múlva lesz... Tömegelés esetén hasban előbb kifogod nőni.
2019. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2019. aug. 18. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél sztrecsnadrágot, ami derékban jó, annak jó pár centi nyúlása, amivel még kényelmes. 4-5 centinél nagyobb növekedésre ne számíts szerintem, mert akkor nő vele a derekad és a combod is.
2019. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem,mert ideális esetben a derekadra max 3-4 centi fog feljönni tömegelés alatt,utána meg jön a dieta.
2019. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy év edzés alatt (guggolás, felhúzás, összetett gyakorlatok) úgy nőttem ki minden farmerom hogy ami addig bő volt az már szűk, ami meg regular fit az meg nem jött rám. Hízás nélkül. Szóval készülj :D
2019. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Baratnom is kb. 1,5 ev normalis edzes alatt kinotte a komplett ruhatarat ugy, hogy a testzsirja csokkent az alap allapothoz kepest. Mikor megismerkedtunk 55 kilo volt es S-M ruhakat hordott. Most 60kg de az L-es nem mindig megy ra.

Szoval igen, relative rovid ido alatt kinoheted a nadragjaidat ha odateszed magad a teremben.

2019. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!