Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lementem egy edzésre sok idő...

Lementem egy edzésre sok idő után, még ment 150 ből 5x8 széria kinyomás fekvenyomás, mennie kell 200ból 1 nek? Vagy mennyit edzek még ahoz?

Figyelt kérdés
17/f
2019. aug. 30. 23:36
 1/4 MadSeal ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést nem tudom komolyan venni. Aki ilyen szintre elér, az valszeg tisztában van a képességeivel, márcsak a tapasztalataiból adódóan. Pláne 17 évesen ez abszúrd. Nem azt mondom, hogy nincs ilyen, mert én is ismerek egy ilyen srácot, bár nem személyesen, de az biztos, hogy az a tag egész életében azzal fog foglalkozni, és nem Gyikon fog tanácsot kérni.
2019. aug. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előzővel. Aki 150-el szériázik az már komoly munka és tapasztalat előzi meg. Egyébként miér nem próbálod meg? 170-be, 180-ba, 190-be, 200-ba végigpróbálod segítővel.
2019. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván 150nel szériázol kisfiam. Kitartás srácok, még 2 nap és a fogyatékosok végre suliban csücsülnek majd.
2019. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán csinálhatja ennyivel. Látjátok nem is írt mértékegységet, szóval valószínű lb-sben adta meg, még kezdő, 150 lbs az kb. 68kg-ot jelent.
2019. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!