Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segíteni edzéstervben?

Tudnátok segíteni edzéstervben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet,hogy egyetem miatt elköltözöm otthonról,és csak hétvégén járok majd haza.Otthon tudok edzeni rendesen súlyokkal,viszont a koliban nem,és konditerem sem nagyon található arra.


Szerintetek az jó megoldás lenne,hogy mondjuk szombaton csinálok egy mell-hát-váll,vasárnap egy kar-láb napot,és mondjuk amíg a koliban vagyok addig fekvőzöm,meg hasazok 2-3szor egy héten ? Plusz kis futás heti 4-5ször.


(Fogyás a cél egyébként,az étkezés rendben van/lesz)


Előre is köszi a válaszokat!


2019. aug. 31. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 100 fekvő 100guggolas 100felules 10km futás melle ha van idő wing tsun vagy wudang kungfu
2019. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,de nem tartom nagyra egyik altalad emlitett harcmuveszetet :) A 100as dolgokon viszont en is gondolkodtam :D
2019. aug. 31. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég nagy szégyen, hogy bekerülsz a felsőoktatásba aztán annyi eszed van, hogy itt kérdezel.


Olvass utána! Ott a google, keress rá! Keress, kutass, olvass! Értékeld szépen az olvasotakkat aztán az alapján találd ki mit fogsz csinálni.


Majd a szakdolgozatoddal kapcsolatos kérdéseket is itt teszed fel?


Szégyen. Ez a jövő generáció...

2019. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem lennel ilyen rendkivul megkeseredett es ostoba,akkor tudnad,hogy a gyakori kerdesek nevu oldal,azert jott letre hogy kerdezhessen az ember,ha kivancsi/erdekli valami :) Utobbi kommentedet ennyi erovel minden itt feltett kerdeshez odabofoghetned ;) Bar gondolom valami megsertett kamu wing tsunos vagy,azert irtal :D
2019. szept. 1. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!