Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ez a paraszt edzésmódszer?

Milyen ez a paraszt edzésmódszer?

Figyelt kérdés

Kalapálás kalapáccsal fatuskón váltottan 10 perc

Fűrészelés asztalos keretes fűrésszel faágakat télre 30 perc

Favágás baltával 15 perc

Kővel telipakolt talicskával vállvonogatás 10perc

Fekvőtámasz amennyi megy



Nincs pénzem sem kondira, sem felszerelésekre. A helyi parasztok azt mondták, életükben nem láttak súlyzót, de mégis fittek egésznap a kertben kubikulnak. Mondjuk elég nagy dumásak, de talán lehet nekik hinni...


Szerintetek ezzel tudok erősödni ilyen nomád módszerekkel. Jön a tél, szóval úgyis csinálni kell a felkészülést a hidegre.


19F


2019. szept. 6. 16:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Tricepszre még tudok tolódzkódni ha valahogy lefogatom a talicska elejét.
2019. szept. 6. 16:04
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyi parasztok valoszinuleg a kaszalastol es a balazastol fittek, nem a tusko kalapalastol :DD hihi :DD de azert megneznem mit eredmenyezne egy honap ilyen
2019. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt mondtak a kondisoknak mindnek ilyen mű az izomzata es fel nap alatt kifekudnenek a mezőn.


De azert ez szerintem túlzás.

2019. szept. 6. 17:04
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyik amelyikkel beszeltem azalatt 2 rakétát lehuzott...


Mondjuk az a vicc szoktam latni ugy dolgozik mint egy gep meg ha emelni kell is van ereje, olyan mint valami igaslo

2019. szept. 6. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Nincs pénzed kondira, de arra van, hogy az interneten hülyeségeket kérdezgess.

Ha legalább trollkodni próbálsz, csináld jól, viccesen, ne úgy mint egy szellemi fogyatékos tini aki unatkozik. Vagy lehet rátapintottam a lényegre és igazam van.

2019. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez elég jó.
2019. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fekvőtámasz elé még illessz be szalmával púposra pakolt kulló tolást, 5 km-en, alsó fogásban. Ha bírod, menet közben emelgetheted is a kullót, még jobban edzve a bicepszet.
2019. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!