Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi testépítők rendelkezünk a...

Mi testépítők rendelkezünk a sportolók közül a legnagyobb, legszéleskörűbb tudással?

Figyelt kérdés

Edzéselmélet, táplálkozástudomány, anatómia, regenerációs technikák, vagy akár említhetném a teljesítmény növelő szerek ismeretét.


És ami a legszebb, hogy a megszerzett hatalmas tudást nem titokként kezeljük mint más sportolók, hanem megosztjuk egymással önzetlenül, jó akarattal, segítő szándékkal.

Erre kiváló példa ez az oldal.


Azt hiszem mi itt mindannyian megérdemlünk egy vállonveregetést! 💪



2019. szept. 9. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerntem ezt majdnem minden profi sportoló tudja.

Nekik is kell:"Edzéselmélet, táplálkozástudomány, anatómia, regenerációs technikák, vagy akár említhetném a teljesítmény növelő szerek ismeretét." Vagy van edzőjük akik szinten tudják akik jobb esetben versenyzők voltak...

Szóval a válon veregetéssel még várjunkmeg 1-2indokot.

2019. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár foglalkoztam testépítéssel, de a fenti állítás ostobaság.
2019. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet hogy csak azért mert lány vagyok, de egyszerűen nem értem, mi a jó abban ha felfújt bivaly vagy? És és mellé a többség bunkó paraszt. Persze a tűsarkús cicababáknak bejön de amúgy?

Azt meg nem mondanám hogy a testépítőknek van a legszélesebb körű tudása mert minden sportolónak kb ugyanannyi a tudása, csak a saját sportjában. Mert pl. fogalmam nincs hogyan kell biciklibelsőt cserélni de azt tudom, hogyan toljak el egy nálam 10x nehezebb társat anélkül hogy meggebedjek..

2019. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!