Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen öltözékbe illik menni...

Milyen öltözékbe illik menni a terembe?

Figyelt kérdés
Csak néhány kopott melegítőm van, gondolom be kell vásárolnom olyan termékekből, amelyek megfelelnek a mai divatnak? Mennyibe lesz ez kb.?
2019. szept. 9. 14:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Oda elsősorban b***k járnak, úgyhogy lehetőleg meztelenül, hogy tudjátok a nyálat egymásra csorgatni.
2019. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Öcskös szádra vigyázz mit beszélsz.
2019. szept. 9. 14:38
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Egy a lényeg,de az nagyon fontos.Edzeni akarsz menni vagy divatbemutatóra?

Ha az utóbbi akkor sokba,ha az előbbi akkor meg megfogod a "rossznak"vèlt ruhát és elmész edzeni.

2019. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Divat? :D

Basszus, edzőcipő, gatya, trikó/póló + egy törülköző, amit a padra terítesz, hogy ne izzadd össze.


Ahova én járok, a terem mellett van egy kínai ruhabolt, ott vettem a cipőt, a ruhát, a törcsit. 5000 ft volt kb.

2019. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2019. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mehetsz kopott melegítőbe is, persze, ha már túl gagyi, akkor én nem viselném. Én egy "ócska" kínai rövidgatyában járok, meg valami alap pólóban, és ennyi. De lehet divatozni is. Nálunk vegyes a társaság, pedig relatíve sznob helyre járok
2019. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

"Mennyibe lesz ez kb.?"

Menj a Decathlonba, ott olcsó

2019. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Hát az olyan is. Azért srácok, próbáljátok már meg egy minimálisan elvárható jósági szintet megütni.
2019. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Lazy Lover ***** válasza:
Menj a hogy én cica nadrág trikó vagy félmeztelen vagyok 😂🤪
2019. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Engem úgy neveltek bárhova megyek, adjam meg a tiszteletet, friss, szép, normális ruházattal.


Nyilván erdőbe kb. mindegy mit veszek fel ha túrázom... De azért gyerekek, a konditerem tele van emberekkel és általában nem kevés a kőgazdag, művelt egyén sem.


Eléggé égne a bőr a képemen valami ósdi melegítőbe....

2019. szept. 9. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!