Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most őszintén! Miért baj ha...

Most őszintén! Miért baj ha egy hobbisportoló szteroidozik?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 08:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Szerintem nincs értelme tiltani. Nagyobb pénz lenne nekik is ha rámenne az áfa...aki meg használni akarja az pedig könnyebben hozzájut. Aki tolni akarta az eddig is tolta,aki pedig eddig se akarta az akkor se tolná ha ingyenes lenne.

Én nem használom,nem is fogom..de aki akarja az használja.Másra úgyse veszélyes.

2019. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
41%

Nem baj.


Valamiért az emberek azt hiszik, hogy ha felveszel egy nagyon homoerotikus alsót, kicsit elmész a szoliba és egy szimpadon pár perc erejére flexelsz akkor teljesen oké, mert "a sportaltal jár".


Mert valjuk be, a legtöbb testépítő max eddig jut el.


Ha meg instára csinálsz képeket, fesztiválokra jársz, tengerpartra, bulikba plusz jól akarsz kinézni, akkor meg egészségtelen és elítélendő csúnya dolog.


(Amúgy a ténylegesen jó okkal szedők az igazán eredményes veresnyzők(akik mást is szednek), influencerek, színészek és modellek.)


Nincs vele semmi baj.

2019. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Diszlexiám ellenere valahogy csak lediplomaztam, és ha kiakadsz a helyesírásin, akkor de, nyelvtan náci vagy.
2019. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23# Nincs kedvem elolvasni az előző kommenteket így ötletem sincs miről van szó, de ...


Egy biztos jel arra, hogy nyerő oldalon vagy egy vitában ha a másik a személyt kezdi el támadni nem az ötletet.


Azaz nem ad megfelelő okokat, ellenérveket mért rossz az amit mondasz, hanem téged kezd el kirtizálni azzal a logikával, hogy mivel te X tulajdonságú vagy, ezért biztosan nem megfelelő az ötleted.


(Vagyis nem biztos jel, mert lehet csak paraszt a másik és nem azért csinálja mert nem tud más épkézláb érvet mondani, de semelyik eset sem szép)


Ez a legszánalmasabb taktika :D Szóval hajrá!

2019. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#24

Nekem meg azért nem lehet igazam, mert biztos(?) keveset keresek... ????? :'D

#logic

2019. szept. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Jaj látom belegázoltam egy két ember érzékeny kis lelkébe. 😁
2019. szept. 18. 09:47
 27/33 anonim ***** válasza:

#26

Szóval ha röhögök egy idiótán, akkor belegázoltak a lelkembe.

#logic

Kérdező, te valami nagyon tudományos ember lehetsz, akadémiai székfoglalókban nem hallani ilyen magvas gondolatokat. :DDDD

2019. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Be kell kokszolni en 18 evesen heti 2amp 250 es sustat nyomtam honapokig meg szemeseket ettem merokanallal szinte eveken keresztul,es semmi bajom..
2019. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
És képes volt kiírni még egy kérdést ugyanerről.... kész vagyok... :'D
2019. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
42%

Ésszerű használattal nincs semmi baj. Azért nem lehet legalizálni mert a magyar társadalom szellemi szintje nem alkalmas rá,sem az orvostudomány.


Magyarországon nagyjából 3 komolyabb drog legális. Cigaretta (minden 3. Ember függő), koffein ( erről nincs statisztikam de szerintem kb minden 2. Ember függő), alkohol (minden 10. Ember függő). Ha legalizáljak a szteroidokat hányan lennenek akik NEM tudnak elegendő pihenőt tartani ? Hányan lennenek akik ész nélkül szúrnak? Hányan fogjak azt hinni hogy ebbe semmi veszélyes nincs ? Hányan bokik be venaba? 🤔 Stb.


Magyar társadalom buta,ez van. Így is rengetegen ész nélkül nyomják a szteroidokat. Hány hülyét hallani a teremben ? Napi 120 mg szemes hatóanyagú szteroid használok,1g feletti teszto dozisok,4 hetes pihenők 16 hetes kúrak...


Orvos tudománynak sincs semmi fingja ezekről hogy mi micsoda. Jelenleg ott tartunk hogy a fehérje is "szteroid" elég sok orvos szerint.

2019. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!