Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Új edzőterembe járok, ahol...

Új edzőterembe járok, ahol mindenki szteroidozik?

Figyelt kérdés

Eddig egy csendes kis 16. kerületi terembe jártam, ahol normális emberek edzegettek. Volt akin látszott, hogy keményen tolja (az edzést, nem a doppingszereket meg mindenfélét).

Most elkezdtem járni az egyik Gilda terembe, ahol soha senki nem edz, max bicózik 15-20kg-s súlyokkal, mégis mindenki 90-100kg tiszta izom. Ez hogy lehet? Ti is tapasztaltatok már ilyet, amikor egy Gildába mentetek edzeni?



2018. febr. 18. 13:00
 1/3 anonim válasza:
Még nem tapasztaltam szerencsére. De miért váltottál termet?:)
2018. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A gilda nevetségesen olcsóbb, mint az előző hely ahova jártam. Meg itt több eszköz van, kézisúlyzókból is van vagy 60, közelebb, stb.

Az emberekkel nincs semmi bajom egyébként, csak furcsa, hogy ennyie cuccoznak. Főként 22-30 évesek, a szteroidok elég drágák is, csodálkoztam, hogy ilyen egyszerűen hozzájutnak...

2018. febr. 18. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
minden nagyobb városban a nagyobb termekben megfordulnak arcok, akik használnak ezt-azt. ezzel nincs is semmi probléma, amíg neked ehhez semmi közöd nincs. nyilván ez kissé általánosítás, amit te leírtál. mert nem gondolnám, hogy mindenki csak karra edz és emellett cuccoznak. egyszerűen, ha valaki cuccozik neki az a normális, fogadd el és nem fog zavarni
2018. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!