Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van abban valami hogyha...

Van abban valami hogyha barátnőd van jobban megy az edzés is?

Figyelt kérdés
Szóval tapasztalatokra lennék kíváncsi, mondjuk aki egyedülállóként is edzett már, aztán lett barátnője, utánna tényleg jobban ment az edzés? Esetleg a barátnő is adott egy plusz motivációt?

2019. szept. 21. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egy normális barátnővel inkább kicsit lappan a motivációd, mert nem érzed annyira szükségét, hogy a másik nemnek imponálj.


Én alapból magam miatt edzek, mert a saját elvárásaimnak akarok megfelelni, de akkor is picit nehezebb.


Meg persze egy barátnő rengeteg időt vesz el. A jelenlegi kapcsolatomban a lány megmondta, hogy szereti a szexet így őt napi 2x kell megd-gni. Kicsit poénkodott, de úgy látom tényleg komolyan gondolta. Folyamatosan nyaggat, hogy legyünk együtt. A heti 1 program plusz ott alvás túl kevés, a heti 2. is. A heti 3 tűnik a legjobb kompromisszumnak amit reálisan teljesíteni tudok, de ő még akarna többet is csak szerencsére ő is elfoglalt.


Szóval a barátnő csak komplikálja a dolgokat, elveszi az időt és mivel nem vagy kint a "piacon" így kevésbé feszélyez mások véleménye, ami talán extra motivációt adna.


Meg nagyon nehéz megértő barátnőt találni, aki elfogadja, hogy nem tudtok nagyon együtt enni, mert te diétán vagy, folyamatosan viszed magaddal a meal prepeket és csak random nem tudtok beűli közösen enni a McDonaldsba.


Ez is kicsit fusztráló érzést ad, ami elkedvteleníthet attól hogy komolyabban vedd az étrended.

2019. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a tartalmas választ, van ebben is igazság.
2019. szept. 21. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem őszintén az ad plusz motivációt, hogy arra gondolok: Tudom, hogy szeret, tetszek neki, de ha meghízok, vagy lefogyok nem fogok tetszeni neki! Formában kell maradnom, mert sosem fogunk összejönni.



Ui.: alakulóban vagyunk

L/szingli

2019. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, en az ellenkezojet tapasztaltam mar 3* is.

Valamilyen szinten mindenkiben benne van az, hogy a kornyezetenek, foleg a masik nemnek akar megfelelni kulsoleg. Onnantol kezdve hogy ez szuksegesseget (lehet ez rossz szo ra) veszti, csokken a motivacio. Kinek jobban, kinek kevesbe, de jellemzoen inkabb csokken.

2019. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában inkább demotivál, de minden ember különböző, ha téged ez motivál, akkor király.
2019. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!