Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normalis ez a kellemetlen...

Anonimuus8 kérdése:

Normalis ez a kellemetlen szituacio tomegelesnel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Neharagudjatok az ekezetek hianya miatt.

Eleg kellemetlen ezt kerdezni es nem akarok gusztustalan kodni sem.Remelem a sok “vicces”hozza szolas kozott segitsegre lelek

Szoval miota elkezdtem tomegelni es sokat eszek folyamatossan szellentek...de ez az igazi zabtojas szagu es tenyleg vagy napi 70 et

Az elejen meg vicces volt tudjatok haverok rohogtek hahaha stb de mar kellemetlen....munkaba mindenhol kell es egesz nap.Es multkor is mar a haverom egy szintel folottem volt es erezte...multkor felkeltem ejjel es ereztem..mar nagyon kezd brutalis iranyba menni.

Szedjek valami vitamint esetleg?


2019. szept. 21. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Vitamin biztos nem oldja ezt meg. Inkabb meg kene nezni, nincs-e etel intoleranciad, amitol puffadsz stb.

Valamit nem bir a gyomrod valoszinuleg.

2019. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami, vagy valamik nem tesznek jot neked az etrendedben, probald kideriteni, hogy mi, vagy mik ezek.
2019. szept. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem eszel elég rostot és azért puffadszm
2019. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Belflorad állíts helyre, egyel több rostot, egyel emésztő enzimeket
2019. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Laktoz vagy/es glutenerzekenyseg valoszinuleg.
2019. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miket szoktál enni? Valamit nem igazán tolerál a tested.
2019. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!