Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervben segítség?! Többi...

Edzéstervben segítség?! Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves vagyok mindig is érdekelt a street workout meg igazából a legtöbb sport. Most szeretnék komolyabban elkezdeni edzeni főleg saját test súlyos edzésekről lenne szó, de nem akarok összevissza mindent csinálni, mert igazából annyira nem értek hozzá mi jó és mi rossz. Valaki aki ért ehhez és van olyan kedves tudna segíteni nekem, vagy egy bevált edzéstervet meg tudna osztani? 16f 65kg 185cm

2019. szept. 24. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Rengeteg video van fent a neten. Én tavaly kezdtem streetworkoutot epiteni az eletembe, elotte csak kondiztam, melyet 5 eve űzök. Én nem szoktam a tipic statikus streetworkout gyakorlatokat csinalni, inkább a konditeremben csinalt gyakorlatokat tukrozom ra a szabadtestsulyosra. Tehat pl a kondiban fekvenyomok, akkor kint fekvotamaszozom, a kondiban evezek, kint dolt allasban magamat huzom a vashoz, vagy a vasak ala fekudve huzom fel magam. Igy nehez leirni. Keress ra magyarul is, angolul is youtubeon :)


Általában hátat es bicepszet egy napon edzek és mellet és tricepszet egy másik napon. Vállat körülményes kulon edzeni, de arra is van 1-2 gyakorlat. Amit fent irtam lehet varialni. De csak kart (bico trinyo) ne edz egyutt kint mert behalsz :D kondiban mas. Meg streetworkoutban sok gyakorlat szinte mindenre megy (pl vasarnap mell bicoztam es durrant a vall es tricepsz is es tegnap nehezebb volt kondiban vallazni)

2019. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!