Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edzőnek készülök,...

Személyi edzőnek készülök, karriert szeretnék építeni belőle. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Az IWI-nél kezdem hamarosan tanulmányaimat. Szeretnék valahol külföldön személyi edző lenni. Az edzésre engem az iskolai beszólogatások és bántások motiváltak, és ebben szeretnék a jövőben segíteni a hozzám hasonló cipőben járóknak. Csináltattam egy lándzsa tetoválást is, számomra ez jelképezi a kitartást, elszántságot (undertale-ből undyne the undying játszott nekem ebben közre). Járok személyi edzőhöz, és látszik is hogy edzem. Az lenne a kérdésem, hogy egy jó személyi edző karrierhez mi szükséges a szakmai tudás és a szakma szeretete mellett? Előre is köszönöm. 19/f

2019. okt. 1. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Elszántság tudás, alázatosság, empátia..

+vegyél részt sok sport eseményen, és ha megy, nyerd is meg azokat, hogy ismert legyen a neved.

2019. okt. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Buszke lehetsz magadra, hogy ilyen konkrèt cèlod van ès küzdesz èrte :) Ehhez sok sikert kívànok.

Jàrtam pàr szemèlyi edzônèl. A szakmai felkèszultsegen kivul a figyelem es a megfelelo kommunikacionnagyon fontos.

2019. okt. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt mar itt errol szo, de nem keresgetem a kerdest. Az en velemenyem az, hogy harom utat tuzhetsz ki celul ilyenkor. Az 1. mikor x mennyisegu munkaval (ido, penz, energia) a celt szolgalod, azaz erdemben segitesz az embereknek. Megprobalod atlathatova tenni nekik az egeszet es atatni a tudasodat mikozben kemeny edzessel erdemi eredmenyt ersz el veluk, de az ugyfel reszerol szukseges (vagy inkabb elvart) munka es alazat boven komfort zonan kivuli. Kevesbe leszel nepszeru, igy kiegeszito tevekenysegnek jo reszedrol.

A masodik, mikor x munkaval azt mondod nekik amit hallani akarnak, azt csinaltatod veluk amit szeretnenek, ami kenyelmes es komfort zonan belul van. Ekkor nagyon nepszeru leszel.

A harmadik mikor 10x munkaval ersz el eredmenyt komfortzonan kivul. Ekkor is nepszeru leszel de ez a nehezebb ut mivel joval kisebb ugyfelkort celzol meg a hozzaallassal.

A dontes a tied, en az utobbi ketto kozott probalnek lavirozni.

2019. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyen protekciód, ennyi. Ha van protekció, nagy ismertsegi kör= minden van.
2019. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat. Igen volt már ilyen kérdés, de gondoltam jobban kifejtem:)
2019. okt. 1. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!