Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésbeosztás mennyire...

Ez az edzésbeosztás mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Újra kezdeném az edzést 3 év kihagyás után.


Azonban most nem osztott edzéstervet csinálnék, hanem teljes testest.


Olvastam a neten ugyanis hogy az osztott edzésterv leginkább azoktól a profi testépítőktől terjedt el, akik szednek mellette olyan szereket, amelyek kitolják azt a szakaszt hogy az izom tápanyagot vesz fel. (bocsi, de nem tudom mi a pontos neve ennek)

Egy átlagos embernél ez a szakasz 48-72 óráig tart.


Mennyire hatásos ha pl. a mellet 3 edzésnap edzem meg, 4-4-4 szériával, ahelyett, hogy egy edzésnap csinálok 3 gyakorlatot rá 4-4-4 sorozattal?


2019. okt. 4. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenkinek más válik be! Próbáld ki. Én egyébként 5 éve csak osztott tervekkel edzem szinte, eddig nem volt problémám. Néha kihagyás után én is szoktam azért tolni egy-két teljes testeset, ha másra nem akkor átmozgatásra jó, aztán kinek mi! :)

Van ismerősöm aki csak úgy tolja, neki bevált, de ismerek olyat is aki egy nap csak egy izomcsoportra edz (szerintem ez valóban nem olyan jó, hiszen egy izomcsoport edzésén többet is mozgásba hozol és jobban le lehet edzeni egy mell után egy bicót vagy trinyót, dehát megint csak...kinek mi!)

2019. okt. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!