Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testmesterek titeket sem...

Testmesterek titeket sem zavar a globiális felmelegedés?

Figyelt kérdés

Komoly testépítőként mondom, engem egyáltalán nem zavar szégyen nem szégyen én bárki előtt bevállalom ezt.


Szeretném ha ebből az országból mediterrán jellegű váljon, és minél több meleg hónap legyen.


Tök jó volt, hogy a Szeptember is meleg volt, meg nyáron is full meleg volt, heteket voltam kint a strandon is tudtam kamatoztatni a testemet.


Jégtáblák olvadnak, engem nem zavar, gyerek úgysem kell nekem, én élvezzem ki az életetet aztán kész.


Remélem évek múlva egyre jobban kitolódik a nyár és tavasszal ősszel is lehet strandolni, a tél meg elég meleg lesz ahhoz, hogy egy pólóban meglegyek.


Vélemény?


2019. okt. 7. 09:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon bírom a kreativitásodat :D
2019. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon adom tesó
2019. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Boldogok a tudatlanok...



A globális felmelegedés az Európában lehet, hogy lokális lehűlést okoz, mert pl megszűnik a Golf-áramlat (is).


Ez (a hidegebb óceán miatt) kevesebb esőfelhő-képzést és ezáltal kevesebb esőt eredményez Európában.


A légkörzés is megváltozhat, könnyebben kitör felénk az Északi-sarki hideg légtömeg és akkor még júniusban, és már augusztusban is lehetnek nappali fagyok.


Ha szeretnél egy száraz sivatagban élni, ahol egy héten belül lehet 30 és 0 fokos hőmérséklet is, akkor tapsikolhatsz.



Neked lehet, hogy jó a gyári csirkemell, rizzsel és fehérjeporral.

Szóval te nem fogod észrevenni a különbséget (ha lesz olyan terület a világban, ahol még meg lehet ezeket termelni).


Én agrármérnökként nem vagyok ilyen optimista.

2019. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%
Nem.A hidegben iobban jön az erő
2019. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Én is nagyon adnám mert úgy nem kéne a hot blood minden edzés előtt!
2019. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 AnonimAthlet ***** válasza:
97%

Micsoda egy retardált jószág vagy te, kedves kérdező.

A világhoz való hozzáállásod jelen esetben tükrözi az intelligencia szintedet ami szerintem 0 környékén mozog.

Sajnos az ilyen retard emberek miatt tart ott az emberiség ahol tart. :)

Az intelligens válaszokat sajnos hiába írjátok ugyanis a delikvens képtelen őket feldolgozni.

2019. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Kár hogy agyra nem lehet gyúrni igaz? :D

Annyira tipikus ostoba kretén gyúrós gyökér vagy 0 IQ-val, és hatalmas egoval.

Tudod mit? inkább zabáld a fehérje porokat, és ne foglalkozz ilyen összetett dolgokkal.

Nem való neked.

2019. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Nem zavar mert nem lètezik
2019. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Elhihetitek jobb a fórmám mint nektek
2019. okt. 7. 10:44
 10/22 AnonimAthlet ***** válasza:
100%

Akkor egy képet linkelsz?? :)

Kíváncsi vagyok arra hogy ágy nélkül mit lehet összehozni. :D

2019. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!