Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azok akik szidják itt állandóa...

Azok akik szidják itt állandóan Drugs Bunnyt, ti mit tudtok felmutatni, milyen alapon érzitek azt, hogy jogotok van bírálni egy elismert szakértőt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 15:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10-nek köszönöm az értelmes választ!
2019. okt. 16. 18:04
 12/20 A kérdező kommentje:
Felüdülés itt ilyen értelmes választ olvasni.
2019. okt. 16. 18:04
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, nem is érdekel, azt sem tudom igazából hogy ki ő.

Lehet kicsit baj van a fejedben, abban igazad van hogy nem kell leszólni a másikat, de te is ugyan úgy másokkal foglalkozol magad helyett és ez itt a baj.

2019. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Most épp te is mással foglalkoztál, szóval ott is van baj...
2019. okt. 16. 18:35
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Látom felesleges ezt folytatni, nem fogod fel a lényeget. Igazából mindegy is, nem fogom a szádba rágni, csináld azt amit akarsz aztán azt fogod kapni amit érdemelsz.
2019. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Látom nem érted. Mindegy. Pápá! Lehet innen elhúzni.
2019. okt. 16. 18:49
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, rohadtul nem értetted meg, hogy mit írtam, de teljesen mindegy. Az addig oké, hogy érveléssel kell vitatkozni. Ezt támogatom. Én is úgy vitatkozok mindig, hogy ha azt mondom, szerintem nem úgy van, akkor elmondom, miért nem úgy van. Na de az azért kicsit túlzás, hogy olyan érveléseket vársz el, amiben tanulmányokkal és publikációkkal támasztom alá az igazam. Egy hétköznapi vitában ilyen nincs. Hallottam már erről a Drogos Nyúlról, nem tudom, hogy mivel nem értenek vele egyet az emberek, nem is izgat, de Bunny sem publikációkkal szokott érvelni :D
2019. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent publikációval alátámasztani.



De komolyabb szakmai dolgokat igen is alá kell!

Pl. Azt mondod nem ke edzés után gyors ch.


Ha cska ezt írod az egy nagy nulla. Ha erre tudsz linkelni egy tanulmányt ami ezt alátámasztja akkor elfogadom. Ha nem, akkor csak a levegőbe beszélsz és hiteltelen vagy akinek nem szabad adni a szavára.


Látod ilyen egyszerű ez.

2019. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ki ismerte el, hogy ő szakértő? PhD-t szerzett talán edzéselméletből? Vagy érettségi vizsgája sincs?
2021. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

már a kérdés is érvelési hiba:


miért kéne bárkinek bármit felmutatni ahhoz, hogy mondjuk megítélje, el van-e sózva egy leves, és miért ne ítélhetné meg? gondolom, akkor te nem mondasz véleményt semmiről, senkivel, csak ha az adott területen már elértél vmit, ugye?


„Leírhatod, de alá kell támasztani. Tanulmányokkal, publikációval stb. Nem csak bele üvölteni a vakvilágba, hogy hülyeség. Ez nem így működik. Érvelni kell.”


:DD ezt pont te mondod, kérdező? a hősöd, Drugs Bunny képes úgy könyvet, cikkeket írni, hogy egyetlen hivatkozás sincs benne.

A vitakultújára abban merül, hogy nagy pofával kijelent vmit, aztán hamondjuk leérveli vki, akkor elkezdi szidni.


DB mint elismert szakértő? ez vicc? anno bedolgozta magát a scitechhez, és ennyi.

tudtommal semmit nem ért el életében, koksszal sem votl nagy durranás a formája, írt egy helyesírási hibáktól, tárgyi tévedésektől hemzsegő könyvet Sárga kapszula néven.

a palinak tudtommal érettségije sincs (kissé ironikus :D), amivel nekem ÖNMAGÁBAN nem is lenne problémám, ha közben nem egy gyerek szókincsével rendelkezne, és a tudása nem rekedt volna meg a 90-es években.


ja, meg ennyi ésszel nem fikázna a proli Bunny mindenkit: pl. egyetemisták, újságírók, orvosok.

2021. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!