Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Profi testépítőként mennyit...

Profi testépítőként mennyit lehet keresni ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

2019. okt. 16. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani de nem sokat. Szerintem sokkal inkább élnek a promókból, ilyen olyan videókból, esetleg edzőségből, mert szerintem több ember fordul egy izmos esetleg ismert emberhez.

Maga a versenyeken való részvétel nagyon keveset hoz még ha nyersz is...

Ráadásul rengeteget fogsz elkölteni a sportra, kell alaptőke is. Szóval szerintem csak úgy a jó, ha valamennyire "celeb" leszel, de mondom, legalább egy edző, vagy ha izmos vagy és értesz a dolgokhoz pl. egy ilyen szaküzletben előbb kapsz állást.

2019. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nyilván így értettem. Influencerkedésből, edzősködés, stb mindenből befolyó összegre gondoltam.


Nyilván senki nem él meg csak és kizárólag a versenyek pénzdíjából.

2019. okt. 16. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja azt nem tudom, biztos nagy a szórás:)
2019. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A magyaroknak az az etalon hogy megnyerhetik a fitparádét, ez kb el is mond mindent ennek a sportnak a komolyságáról hazánkban, a pénzeket is ehhez kell mérni.
2019. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont azon rohogtunk, hogy a Vida fitness felrakta facebookra a verseny dijait. Fitness kategoriakban 60 eft, testepitesben 100-150-200 eft jart az elso helynek. Nevetseges, egy havi kajad vagy/es cuccod nem futja ki. Hallottam olyan tagrol aki diakhitelbol a masik meg gyartosori operator es szemelyi kolcsonbol keszult fel versenyre. Az a vicc, hogy ha eler valami helyezest, akkor is max. fel eves torlesztojet fedezi, a maradek 3-4 evet meg majd megoldja. 😄

Ma az testepit Magyarorszagon akinek van havi 2 ezer euroja erre kolteni, azert hogy minimal versenyekenen bemutassa a pozokat par 100 ember elott meg facebookon vagy instan kapjon 3-400 likeot. Szomoru de sarkitva ez a helyzet. Penzt nem fogsz vele keresni az biztos. Nem veletlen hogy az osszes olyan ember aki komolyan gondolja, az allamokban kot ki. Ott egy kisebb volumenu versenyen is megkeresnek 5-10 ezer dollart.

2019. okt. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz meg hogy influenszer legyel, nem kell szetloni magad meg testepiteni. Csak azt kell szajkoznod amit a celkozonseg hallani akar. Aki azert epit fizikumot hogy influenszer legyen, az egy hulye. Annak akkor sem fog menni a dolog ha verseny format hoz ossze.
2019. okt. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe.38 válasza:
Ez Magyarország. Arnold már 1970 ben rájött a szomszédban, hogy irány az USA ha ebből akar megélni. D láttuk, látjuk az csak egy kezdet egy lépés csak az első ugrás. MErt ugye a szinészség lett belőle, majd California kormányzó és megint csak szinészség - Hollywood ! De és itt jön a de voltak ám versenytásai, barátai, sprottársai (Francp Colombó például, most halt meg a nyáron). Ma azaz tegnap azokat hol látjuk, láttuk?
2019. okt. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!