Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testvérek! Utolsó hétvége a...

Testvérek! Utolsó hétvége a nyárból, hogy zárjátok testépítőként?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenk sporttárs nevében beszélhetek, kb. a legszomorúbb napok következnek.


Lezárul a nyár, amiért egész évben küzdöttünk, takarni fogja az öltözék, mert hűvösebb idők jönnek.


Meg amúgyis, ha meleg is lesz szeptemberben, már szerintem nem lehet élvezni...


Van lé, de úgy döntöttem, beindítok egy komolyabb üzletet, amivel elérem, hogy 2021-ben már valami mediterrán helyen lehessek. Jövő nyárról lemondok, csak a bizniszre koncentrálok.


2019. aug. 30. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Szórakozóhelyen, bulikban, koncerteken lehetsz télen is pólóban. :D

Meg én télen is általában rövid ujjúban vezetek, hogy látszódjon a kar. :)

2019. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
32%
Extra depis vagyok Ne is mond tèlen felhiztam 65 kilòra de sokra megyek vele kabàtban Nem làtszik Az izom de eldöntöttem idèn tèlen polòba fogok jàrni
2019. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
En nekem nem jött össze a forma szar cuccot kaptam. Majd szet vet az ideg meg a teszto dehát van ilyen. Mar jövő nyárra edzek megy a dieta parika etrend es a többi jövö nyaronpnaba fogom fűrdeni.
2019. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom testvéreim. Majd jövőre odacsaptok kétszeresen!
2019. aug. 30. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Tandemugrás, amit póznadrágban sajnos nem lehet ugrani, de majd flexelek a kamerába. :D
2019. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jolvan testvérem, járj szerencsével :D Távesz baktallo
2019. aug. 30. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Szevasz testverem szomoru vagyok enis de jon legalab most a piheno idoszak labra nem kell edzeni jopar honapog karra kell koncertalni megkell noni jovore nagyobb celokat kituzni otvenes kar megkene leni kell falni be a nagy kajakat csirke diszno marha nem szabad depreszioba esni jovo nyar is a mienk meg hat igen a bmw bol kilatszkk a kar telen arra kell helyezni a fokust meg nyaklanc karora tetko napszemuveg telen is megkell adni sokat tapasztaltam mar testverrm segitunk ha tanacstalan lennel es a kokszal nem szabad lealni ebben az evszakban sem maskep eldagadsz mint en tvaaly es nehez dolgod lesz azt nem lehet mar lefogyni ne es bele ebe a hibaba mint en jo tanacskent fogad el tolem tobbet kell kokszolni utana ha eldagasz hogy viszaszed az izmot amit vesztetel kitartast neked remelem majd talalkozunk es tolunk valamit keres meg privatban ja es megvalami sose halgas a kis emberekre irigyek es gyavak mind aszt hiszik jobban tudnak mindent kozben nem tudnak semmit kozben eletukben nem jartak terem kozelebe es megvetik az embert a kinezete alapjan sajnos ez ilyen de mi legalab tartsunk osze es ertsuk meg egymast testverem minden jot neked soha ne ad fel az almaid maskep oszetorsz és gyenge leszel ne es ebbe a csabdaba erdekelne amugy a biznisz szivesen segitek sok mindenhez ertek megoszthatnad velem keten sokra vinenk meg vagyok gyozodve valora valnanak az almaid vanak tapasztalataim ilyen teren is egesz eletemet magamnak epitetem fel sokra lennrnk mi hivatotak gyere teestverem ekezetek miat ne haragudj jo edzest es keres meg mindenkep udv mario
2019. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!