Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők ti is van hogy...

Testépítők ti is van hogy egész héten edzzenétek? Hogy vezetitek le a feszkót?

Figyelt kérdés

Fél éve edzzek és hát aszt mondta a tesi tanár elég igéretes vagyok akár erőemelésbe is, egyébként ő is járatos ebbe a sportban, régen csinálta.


Néhány adat:


Fekvenyomás: 100kg

Felhúzás: 150kg

Evezés: 75kg

Mellről nyomás: 50kg )ez kicsit le van maradva)

Bicepszezés francia rúddal 45kg


Fél éve edzzek mindössze, szóval nagyon megy a dolog, ilyen adatokat tudok felmutatni 17 évesen !!!



Utóbi időben azonban nagyon ideges és ingerűlt vagyok ha valamelyik nap nem tudok edzzeni a regeneráció miatt, gyakran a falat verem itthon, vagy az asztalt csapkodom.


Ti hogyan vezetitek le a feszűltséget? Van valami kiegészitő tevékenység?


17F


2019. okt. 21. 18:18
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Arra válaszól fel ev utan mit mutattal fel anno öccse
2019. okt. 23. 09:47
 12/42 anonim ***** válasza:

"Arra válaszól fel ev utan mit mutattal fel anno öccse"


Hát többet mint te, elhiheted. Egyébként meg ki nem szarja le, hogy ezt elérted? Ehhez a genetikának van köze, jó adottságaid vannak, ennyi. Erre nem kell büszkének lenni, mivel nem te érted el, hanem ilyen genetikával születtél. Ez nem a te érdemed.

2019. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Azért felhívnám a figyelmed Kérdező, hogy a 10-es válaszolóban mennyi alázat van (veled ellentétben), úgy, hogy Ő már sokkal többet letett az asztalra mint te. Érdemes lenne tanulnod tőle pár dolgot.
2019. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Ezek nem 1rm maxok egyebkent nehogy felreertes legyen !!!
2019. okt. 23. 13:36
 15/42 anonim ***** válasza:

Nyugodj már meg kisgyerek. Értjük hogy a tesitanárod szúrja be neked a szterót az öltözőben és ezért vagy ilyen önbizalomhiányos,frusztrált de nyugodj már meg.

Egyébként ezeknél nagyobb súlyokkal dolgozok,mielőtt megkérdezed,pedig én csak egy küzdősportoló vagyok,semmi közöm az erőemeléshez ;)

2019. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Ha kuzdosportolo vagy mit keversz itt menj aztan hadakozz a boxzsakoddal le se fsom :D
2019. okt. 23. 23:24
 17/42 anonim ***** válasza:
azért az most már látható, hogy te itt vezeted le a feszkót. úgyhogy itt a válasz a kérdésedre, hajrá.
2019. okt. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Gyerekek guggolas maxot csinaltam ma 160 kg


Kivancsi lennek fel ev utan anno mit produkaltatok a nagy semmin kivul :DD

2019. okt. 24. 09:58
 19/42 anonim ***** válasza:

"Gyerekek guggolas maxot csinaltam ma 160 kg

Kivancsi lennek fel ev utan anno mit produkaltatok a nagy semmin kivul :DD"


Mondjam? 17 évesen 5 hónap után 170 kg-al guggoltam. Egyébként meg onnan is látszik, hogy kamu a kérdésed és a válaszod, hogy te ma reggel biztos nem csináltál 17 éves létedre guggolást, ugyanis suliban a helyed. Erről ennyit. Menj inkább vissza órára, ahelyett, hogy itt álmodozol.

2019. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Tesi orarol halottal mar oreg :DD
2019. okt. 24. 13:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!